Q6600 sisteme ekran kartı önerisi

53LAZ53

Hectopat
Daha fazla  
  • Q6600
  • Gigabyte GA-ER45 DS3R
  • Corsair 2×2 4 GB DDR2 800 MHz
  • Sapphire 4850 Toxic
  • PSU Thermaltake Smaprtpower 750 watt 80 plus bronz
  • Enermax chakra
Bilgisayarda guncel oyunlar (orta seviye) oynamak istiyorum. Bu sisteme yapilacak en iyi onerilerinizi bekliyorum.

En fazla 1000 TL butcem var.
GTX 1050 TI olur mu?
Bu sitede kimse yardımcı olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gtx 1050'yi alırsanız, verdiğiniz paranın yarısından bile az performans alacaksınız. Q9xxx aşağısı işlemcilerde sınır R7250X olmalı, 750Ti dahi problem yaratıyor.

Ilk once bu konu hakkinda 4 tane konu açtim.daha yeni cevap aldim islemci darbogaz olur mu ekran karti yaninda bir de kac gb ddr bellek kulanmaliyim

Gtx 1050'yi alırsanız, verdiğiniz paranın yarısından bile az performans alacaksınız. Q9xxx aşağısı işlemcilerde sınır R7250X olmalı, 750Ti dahi problem yaratıyor.
Diger arkadas gtx 1050 de bile sikinti yasamazsin dedi

Benim önerim farklı olacaktır. Madem 1000 TL bütçeniz var, PSU haricinde sisteminizi satma imkanınız varsa satıp güncel bir sistem toplayabiliriz. Böyle bir imkanınız yoksa 750 Ti önerebilirim. Youtube üzerinde işlemciniz ve ekran kartlarının oyun testleri olabildiğince var ordan da inceleme yapabilirsiniz.

RX 460 al,bellekleri 8GB yap bence.
Rx 460 mi yoksa gtx 1050 daha ileriye donuk bir kart gibi fazla fiya fiyat farki yok

Benim önerim farklı olacaktır. Madem 1000 TL bütçeniz var, PSU haricinde sisteminizi satma imkanınız varsa satıp güncel bir sistem toplayabiliriz. Böyle bir imkanınız yoksa 750 Ti önerebilirim. Youtube üzerinde işlemciniz ve ekran kartlarının oyun testleri olabildiğince var ordan da inceleme yapabilirsiniz.
Gtx 1050 de sikinti yasarmiyim gtx 750 eskide kaldi artik

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı