Satılık Q8200 işlemci ve 775 pin anakart

AcarCnr

Kilopat
Yer
Tashkent, Uzbekistan
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
Şu an kullanmakta olduğum işlemciyi değiştirdiğim için satmayı düşünüyorum. İsteyen anakartıyla birlikte alabilir. İşlemci 4 çekirdeklidir. İşlemci ile bilgileri İntel sitesinden kontrol edebilirsiniz. Anakartla birlikte 145 anakartsız 110 TL. Anakart DDR3 Ecs'dir. Kullandığım bu ürünlerle birlikte Msı GTX 960 kulanıyorum ve darboğaz oluşturmuyor. 4 GB 1333 RAM ile texture quality very high iken GTA5 de + 30 FPS alıyorum. Diğer oyunlarda 60 FPS. Ekranım 1080p full HD. Tel 0539 682 06 63 whatsapp ile mesaj atarsanız dönüş yapılır. İstanbul içi elden Üsküdar'da oturuyorum. Diğer illere kargoyla işlemci yollanır. Anakartı yollayamam sanırım.

Anakart ayırtılmıştır. İşlemci 90 TL olmuştur. Anakart ve işlemciyi beraber alacak varsa öncelik ondadır.

Hocam hangi frekans değerlerinde çalıştırıyorsunuz işlemciyi acaba? 960 ile o işlemci darboğaz yapmaması ilginç gerçekten. Bu arada iyi satışlar. :)

Stok değerinde çalıştırıyorum. Gta5 de dağlara bitkilerin yoğun olduğu yerlerde cpu %99 da çalışıyor. Şehir içi en düşük fps 27 ye düşüyor. Ayrıca bir yandan ShadowPlay çalışıyor ve oyunda %10 luk bir performans düşüşü oluşturuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı