Q8200 sistemde CS:GO performansı düşük

İşletim sistemi
Windows 10

elyd4

Femtopat
Daha fazla  
CS:GO'da fena değilmdir ve dün gelen güncellemeden önce de idare ediyordu beni FPS (50-100). Bugün FPS 30'larda, oynanmıyor.

Sistem:
  • Q8200 işlemci.
  • Radeon 5450 (Azıcık overclockladım.).
  • 6 GB RAM.
  • G41 DDR3.
  • 120 GB SSD.
  • 300 GB HDD.

CS:GO ekran kartına değil, işlemciye bakan bir oyun. O yüzden ekran kartının az katkısı var. Ayarlarını en düşüğe alır ve oyununu 4:3 yaparsan FPS'in büyük ölçüde artar. 4:3 hiç kullanmadıysan biraz garip gelebilir. Bu arada Radeon ayarlarından 4:3 yaptıktan sonra Ayarlar -> Ekran kısmından ölçekleme modunu "Tam Panel" yap.

CS:GO ekran kartına değil, işlemciye bakan bir oyun. O yüzden ekran kartının az katkısı var. Ayarlarını en düşüğe alır ve oyununu 4:3 yaparsan FPS'in büyük ölçüde artar. 4:3 hiç kullanmadıysan biraz garip gelebilir. Bu arada Radeon ayarlarından 4:3 yaptıktan sonra Ayarlar -> Ekran kısmından ölçekleme modunu "Tam Panel" yap.
şöyle bi şey var ben fps için her şeyi yapmıştım 1024x768 4:3 en low da oynuyodum başlatma seçenekleri fln da ayarlı.şuan 800x600 (böyle oynayan e sporcular da görmüştüm) bu şekilde eskisiyle aynıfps anca yapıcak bişey yok heralde

Geri
Yukarı