Q8200 tabanlı sisteme ekran kartı önerisi

Vlacdia

Centipat
Yer
Chicago,Illinois
Daha fazla  
Meslek
Ajan
Merhaba arkadaşlar ben PC almayı düşünüyordum ama pahalı 😡 Bu yüzden ekran kartı almayı düşünüyorum, mantıklı mıdır? Zula'yı kaldırsın yeter, şu an 800x600 de (50 FPS zar zor görüyorum)
Anakartıma uygun ekran kartı modeli onerir misiniz?

Özellikler:
  • 4 GB RAM
  • G41MT-S2P
  • Q8200

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu alirsam zula csgo ve pubg lite kac fps alirim
Bu ekran kartı her ne kadar eski bir kart olsa bile şuan güncel oyunları yüksek ayarlarda çok rahat oynatabiliyor. Size tavsiyem bu kartı almanız. Ben bu ekran kartı ile oyun testleri yaptım. Sistemde x2 965 işlemci var. Bu ekran kartı takılı. Pubg lite oynadığımda ultra ayarlarda bana 60 fps sağlayabildi. ara ara fps düşüşleri oldu tabiki ama pubg lite gibi yüksek grafikli güncel bir oyunda senelerin kartı hiç bir donma yapmadan oynatabiliyor.

Bu ekran kartı her ne kadar eski bir kart olsa bile şuan güncel oyunları yüksek ayarlarda çok rahat oynatabiliyor. Size tavsiyem bu kartı almanız. Ben bu ekran kartı ile oyun testleri yaptım. Sistemde x2 965 işlemci var. Bu ekran kartı takılı. Pubg lite oynadığımda ultra ayarlarda bana 60 fps sağlayabildi. ara ara fps düşüşleri oldu tabiki ama pubg lite gibi yüksek grafikli güncel bir oyunda senelerin kartı hiç bir donma yapmadan oynatabiliyor.
Anakartima uyarmı ve link atarmisin

Anakartima uyarmı ve link atarmisin
Ben size şuan link atamam fakat 2. elden rahatlıkla bulabilirsiniz. 0 olarak bulmanız neredeyse imkansız. Piyasada 5770 denen birşey kalmadı artık. 12-13 senelik karttan bahsediyoruz. Anakartınıza uyumludur fakat psu belirtirseniz uyumlu olup olmadığını söyleyebilirim. Çünkü ekran kartında 6 pin PCI-e girişi bulunuyor.

Ben size şuan link atamam fakat 2. elden rahatlıkla bulabilirsiniz. 0 olarak bulmanız neredeyse imkansız. Piyasada 5770 denen birşey kalmadı artık. 12-13 senelik karttan bahsediyoruz. Anakartınıza uyumludur fakat psu belirtirseniz uyumlu olup olmadığını söyleyebilirim. Çünkü ekran kartında 6 pin PCI-e girişi bulunuyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200113-000707.png
    Screenshot_20200113-000707.png
    420,1 KB · Görüntüleme: 20
psu nuz ekran kartı için yeterli olacaktır. 12V kanalından 235 watt verebiliyor. Size tavsiyem bu kartı almanızdır.
Linkini atarmisin
psu nuz ekran kartı için yeterli olacaktır. 12V kanalından 235 watt verebiliyor. Size tavsiyem bu kartı almanızdır.
Bu Ekran Kartı Piyasada Yok 2.ele Pek Güvenemiyorum piyasada olan Ucuz Ekran Kartı Önerirmisin

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı