Q8200 ve G31-M3-L V2 Sistemi Upgrade Etme

İşe güç kaynağınızı değiştirmekle başlayın derim. Quad işlemciler eski nesil mimariye sahip olmalarına rağmen çok güçlü işlemcilerdir. İlerleyen zamanlarda bütçenin el verdiği takdirde en yüksek kart seçimin R9 270 olsun derim. Bundan sonraki kartlardan tam verim alamazsın ayrıca '' Zotac GT 730 '' ürününe para verme o performansı, o parayı haketmiyor.

Tuna bey anakartı calıstirmayabilir demis. Ben de teretturde kaldim yoksa r7 250 dusunuyorum. Bu karti alip 550 watt 12v cikisi guclu bir psu ile devam etmek istiyorum. G31 anakart r7 250 ekran karini calistirir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakart sorun yaratabilir yalnız denemekten zarar geleceğini sanmam. G41 yonga setli anakartların sorunsuz çalıştırdığını biliyoruz fakat aynı durumu G31 yonga setli anakartlar için söyleyemeyiz.

Riske girmeye degermi sonucta calismassa kart elimde kalacak o zaman o da ekstra masraf demek. Baska kart oneriniz nedir acaba? Sikinti yaratmayacagi kesin gozuyle bakacagimiz.

Hocam elinizde deneme imkanı varsa bu işlemi yapın aksi takdirde dediğiniz gibi kartın elinizde kalma ihtimali var. Vatan Bilgisayar değişim yapar yada size alışveriş kuponu verir diye umuyorum yinede Vatan yetkililere danışın derim.

Hocam elinizde deneme imkanı varsa bu işlemi yapın aksi takdirde dediğiniz gibi kartın elinizde kalma ihtimali var. Vatan Bilgisayar değişim yapar yada size alışveriş kuponu verir diye umuyorum yinede Vatan yetkililere danışın derim.
Tesekkur ederim en iyisi vatani arayip sorunu anlatmak. Çalismasa iade veya degisim var mi ogrenmek.

Merhabalar. r7 250 ekran kartını alıp denediniz mi acaba? Ben de alıcam ama board desteklemez diye çekiniyorum.

Henuz almadim. Vatanla goruseceğim iade kabul ederlerse alacağım.

Merhabalar. r7 250 ekran kartını alıp denediniz mi acaba? Ben de alıcam ama board desteklemez diye çekiniyorum.
sizin anakartta g31 yongasındanmı?
vatanı aradımöğlen telefonda yardımcı olamadılar.subelere gelip sorarsanız donanımcı arkadaşlar yardımcı olurlar dediler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı