Q8300 sisteme ekran kartı önerisi

Reyhard

Hectopat
Daha fazla  
Benim bu oyunlardan çektiğimi çeken kaç kişi var acaba?
İntel (R) Core(TM)2 Quad CPU Q8300 2.50 ghz
3GB RAM
Ve Nvdia'nın yüz karası GeForce G210 = 1746MB

Tamam sonunda içimi döktüm. Asıl merak ettiğim bu bilgisayara yeni nesil bir ekran kartı alsam bu sistemi darboğaz eder mi? Ve bu sisteme alınacak uygun maliyetli ve yeni nesil oyunları rahatlıkla oynama imkanı sağlayacak olan ekran kartı önerisi alabilir miyim? Neyse önerileriniz benim için çok değerli ve bu sistemle (biliyorum ekran kartı kötü ama)aldığım FPS normal mi?
CS:GO - 640-480 çözünürlük 80-90 arası FPS seyrediyor.
Skyrim-800-600 çözünürlük low-medium tarzı bir şeyler+project optimization+prefs.ini'den oyundaki gölgeleri de sildim ama hala 25-30 arası seyrediyor. Oynadığım zamanın %70'i 30 FPS gerisi 25 civarı.
Left4Dead2-En son 1024-768 çözünürlük oynamıştım ortanın biraz altında kasmadan oynuyordum.
Mount and blade Warband bile medium'ta full resolution'da kasıyor.

Neyse benim istediğim Skyrim'i ultrada oynamak yada ne bileyim CS:GO'yu high'da oynamak. Zaten ekran kartını değişsemde yinede yüksek nesil oyunları oynatacağından şüpheliyim. RAM ekletmek istiyordum o da var. Yani önereceğiniz ekran kartı ile hangi yeni nesil oyunları sorunsuz oynayabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkinci el bir 750Tİ iş görür bence.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı