Q8300 ve 9500 GT sisteme Hackintosh önerisi

Tekrar indirmeyin.

Hocam indirirken bilgisayar kapanmıştı bir şeyler oldu o yüzden indiriyordum.

Hocam indirirken bilgisayar kapanmıştı bir şeyler oldu o yüzden indiriyordum.
Bence onu indirme iptal et direkt benimkini dene. Kleyn'in imajda Legacy destekliyor tarzı bir ifade göremedim.
3gb indi bile hocam iptal etsemde değmez artık :=).

Bence onu indirme iptal et direkt benimkini dene. Kleyn'in imajda legacy destekliyor tarzı bir ifade göremedim.

Hocam sizin imaji şu anda flashlıyorum USB'ye.

Bence onu indirme iptal et direkt benimkini dene. Kleyn'in imajda legacy destekliyor tarzı bir ifade göremedim.

Hocam sizin imajida denedimde ben sanırım yaptığım hatayı buldum ancak nasıl düzelteceğim bilmiyorum.

Son düzenleme:

Şimdi hocam siz bana verdiğiniz EFI dosyasının içerisinde bulunan boot ve OC klasörlerini attığım zaman EFI sürücüsünün içerisinde bulunan boot dosyası ile aynı isim olduğu için birisinin adını değiştirince sanırım boot olmuyor ancak çözemedim bir türlü biraz önce klasörün adını değiştirdim en azından boot ekranı geldi ama boot failed dedi.

Şimdi hocam siz bana verdiğiniz EFI dosyasının içerisinde bulunan boot ve OC klasörlerini attığım zaman EFI sürücüsünün içerisinde bulunan boot dosyası ile aynı isim olduğu için birisinin adını değiştirince sanırım boot olmuyor ancak çözemedim bir türlü biraz önce klasörün adını değiştirdim en azından boot ekranı geldi ama boot failed dedi.

Yani hem EFI hem de boot dosyalarını ellemeden nasıl halledeceğim onu anlamadım.

Dosya Ekleri

• IMG_20230416_165221.jpg
    IMG_20230416_165221.jpg
    195,8 KB · Görüntüleme: 10
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı