Q8400 için ekran kartı önerisi

Ben R7 240 gücünde bir ekran kartı kullanıyorum ve benim işlemcim ekran kartımı tam beslemiyor GTX 750 Ti üst bir ekran kartı bu işlemci için.

Madem darboğaz yapar diyorsunuz olaya bir de şu gözle bakın. İki ekran kartı arasında uçurum var. Arkadaş iki gün sonra sadece işlemcisini değiştirmek istese duruma göre ekran kartı idare edebilir.
Güç kaynağı le ilgili sıkıntılar olabilir.

Doğru güç kaynağı Allah'a emanet gidecek muhtemelen.

1080p monitör yoksa 750 Tİ bazı oyunlarda darboğaz yaptırır. 2.el E7 240 bakın.
İşte beklediğim yorum hem ucuz hem PSU karşılar.
Madem darboğaz yapar diyorsunuz olaya bir de şu gözle bakın. İki ekran kartı arasında uçurum var. Arkadaş iki gün sonra sadece işlemcisini değiştirmek istese duruma göre ekran kartı idare edebilir.

Ama o işlemci ile kullanmaya devam ederse tam verim alamaz R7 240 en mantıklı çözüm hem ucuz hem yeter hem de PSU karşılar.

@[email protected]. hayır hiçte üst bir kart değildir. Şu ana kadar bir sürü bu şekilli bir sisteme öneri yaptık. Tek ben değil bir sürü bilgili insanlar da aynı şekilde 750 Ti öneriyor.

Ayrıca internet üzerinde bir sürü test var. Q8400 ve Q9400 aralarında cash bellek farklı ile önde olan bir işlemci neredeyse aynı performansı sergilemekte. 1080P'de çok nadir olarak darboğaz görülecektir, işlemci sömüren oyunlar harici.

Ayrı PSU'ya bir upgrade yapmak iyi olur. Eski olduğundan dolayı verimli çalışmıyor. Yorulduğunu da varsayıyorum.:)

Eğer işlemciyi değiştirmek isterse tüm sistemi değiştirmesi gerek Q serisi 775 pin bir anakart i serisine geçerse tüm sistemi değiştirmesi.

İşte beklediğim yorum hem ucuz hem PSU karşılar.

Ama o işlemci ile kullanmaya devam ederse tam verim alamaz R7 240 en mantıklı çözüm hem ucuz hem yeter hem de PSU karşılar.

Ben bir yıl kadar önce Q9550 ile GTX750 Ti kullandım. Ve darboğaz yapmıyordu. Ve dediğim gibi bence bu iki parça darboğaz yapmaz. Q9550 ile %10'luk bir fark var aralarında. Ben GTX750 Ti diyorum ve arkadaşa en kısa sürede yeni bir PSU almasını tavsiye ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı