Q9400 sistemde "verifying dmi pool data" hatası

RowIinq

Hectopat
Daha fazla  
Ekran böylece kalıyor. USB ile başlatmaya çalışıyorum yine aynı ekranda kalıyor.
4 GB DDR3 1333 MHz RAM.
G41MT-S2 anakart.
Q9400 2.66 GHz işlemci.
HD 5510 ekran kartı.
80 GB HDD / 320 GB HDD.

Ekran böylece kalıyor. USB ile başlatmaya çalışıyorum yine aynı ekranda kalıyor.
4 GB DDR3 1333 MHz RAM.
G41MT-S2 anakart.
Q9400 2.66 GHz işlemci.
HD 5510 ekran kartı.
80 GB HDD / 320 GB HDD.

Görsel yükleyin HDD'ler bozuk olabilir bir de bırakın o tarz DDR 2 sistemleri minimum DDR 4 hadi bilemedin 3 yapmalısın.

Görsel yükleyin HDD'ler bozuk olabilir bir de bırakın o tarz DDR 2 sistemleri minimum DDR 4 hadi bilemedin 3 yapmalısın.

Sistem almak her zaman kolay olmuyor 15 sene E7600 kullandım.

Bu hata parçaların ya da kabloların sağlam takılmamasından dolayı olabiliyor onları kontrol et.

BIOS'a girebiliyorsan hangi HDD içinde Windows yüklüyse onu seç yâda HDD'yi birinci SATA girişine takmayı deneyebilirsin.

Bu hata parçaların ya da kabloların sağlam takılmamasından dolayı olabiliyor onları kontrol et.

BIOS'a girebiliyorsan hangi HDD içinde Windows yüklüyse onu seç yâda HDD'yi birinci SATA girişine takmayı deneyebilirsin.

Bende yaklaşık 5 sene Quad Core Q8200 kullandım ama isteyince her şey oluyor. ben hemen alsın demiyorum çabalamak şart.

Zaten DDR3 sistem hocam, kardeşime vericem bilgisayarı. Kendime ait DDR4 sistemim mevcut zaten. Akşam eve geçince atarım görselleri.

17 sene ekran kartsız 2 GB RAM'e sahip E6700 emektar sistem ile yaşam savaşı vermiştim. BIOS ekranına falan geçiyor o konuda sorun yok. Tüm SATA girişlerine taktım ama sorun devam ediyor ayrıca sadece 1 tane HDD takılı şekilde deniyorum zaten.

Geri
Yukarı