Q9400 ve HD 5770 Darboğaz Sorunu

FerilNEX

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bende i7-4790K sistem vardı, GTA 5 ve fortnite'de darboğaz sorunu yaşıyordum, ekran kartımGTX 980 Ti'dı ve droplarda yiyodum, geçen yeğenime sistem topladım Q9400 ve HD 5770, kendi HDD ve SSD'mi yeğenime takıp oyunları attım fakat yine aynısı oldu, bu sistemde de darboğaz oluyor aynı oyunlarda ETS 2'de işlemci kullanımı multiplayer da 30, ekran kartı 100 fakat fortnite'de işlemci 100 ekran kartı 40 50 anca kullanılıyor ve acayip drop oluyor psu yu yüksek tuttum fakat yine olmuyor Allah aşkına yardım edin, GTA 5 de yeğenimle online oynayayım diye sistem topladım yeğenime çıldıracağım, artık şu sorunu çözelim bayağı bir kişi de yaşamış bu sorunu ama çözememişler. Lütfen yardım edin çıldıracağım harbi. Şimdiden teşekkürler.

385491

Ram Kullanımı neden 200 mb çıktı bilmiyorum görev yöneticisinde.

Dosya Ekleri

• Adsızasdasd.jpg
    Adsızasdasd.jpg
    215,4 KB · Görüntüleme: 80
  • Ekran Alıntısıasdasdasd.PNG
    Ekran Alıntısıasdasdasd.PNG
    37,9 KB · Görüntüleme: 105
Windows 7 bazen eski sistemlerde daha performanslı çalışabiliyor. Bence denemekte fayda var. Çünkü oyun sadece işlemcinin yarısını kullanıyor geri kalanı Windows.

RAM boyutunuz tahminimce 4GB ve oyun 2.5 GB kullanıyor. Yanı en azından bu karede bir sıkıntı yok gibi gözüküyor. Görev yöneticisinden oyuna sağ tıklayıp öncelik ata kısmından yüksek seçeneğine tıklayıp tekrar ekran görüntüsü atar mısınız?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı