Q9550 ile GTX 770 darboğaz yapar mı ?

KingOfKing

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, başlıktada belirttiğim gibi: "Q9550 ile GTX 770 2 GB darboğaz yapar mı ?" GTX 770 çok darboğaz yaparsa %20 vb hangi ekran kartı önerirsiniz? Medium-low-high 768P güncel oyunlar için. Anakartım G41M-P26

Son düzenleme:
Yanlış Bilgi
Anakartın DDR3 için giriş seviyesindeki anakart. Bunun dışında ekran kartın ve işlemcin darboğaz olmaz güzel ikili olurlar. Sıkıntı yok rahatına bak yani.

Çok bariz şekilde darboğaz yapacaktır. 1080P'de bile darboğaz olur. X5460 ile GTX 750 Ti bile darboğaz oluyor. O işlemciye alacağın en kallavi kart RX 560 olsun.

Ben konu sahibiyim bu hesapta benim yukarıda 2 kişide yanlış bilgi çıkıyor o arkadaşlarada cevap verdikleri için teşekkür ederim seyyhoo abi ben bilgisayarlardan pek anlamıyorum rx 560 kaldırırmı ? bu işlemci ne önerirsin 768p oyunlar için hdmi to vga.

ve amd iyimi gtxin kaç serisine denk geliyor bu ? rx 560 veya önerdiğin şey

ve son olarakda kaç psu yeterli benim anakartla darboğaz yaparmı yada işlemciyle anakarta olurmu birde benim anakart directx 10 sanırım directx 12 ekran kartı bu kaldırırmı directx 12 oyunları ? % kaç dar boğaz olur şimdiden hepinize teşekkürler.

birde overclock yapılırmı benim işlemci anakarta

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı