Satılık Q9550 sistem

Divisive

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
  • Q9550 işlemci (satıldı)
  • Gigabyte GA-EP43-DS3L anakart
  • HD 6570 GPU 2GB
  • 7GB DDR2 RAM
  • Kasa
  • HDD yok.
350 TL

Son düzenleme:
@Divisive İşlemciyi almak istiyorum. Telefon numarası varsa Whatsapptan konuşalım

Son düzenleme:
Sadece işlemciyi sattığımda diğer bileşenler çöp olacak. Ne kadar verebilirsiniz

6570 Satsanız ne kadara verirsiniz?

100 TL.
Fiyat yüksek gelebilir ama malıma güvendiğim için bu fiyatı koydum.
O.C yapılmamış kart. Benim kullandığım gibi kullanırsanız en az 5 sene daha gidecek kart.
İşlemci ile anakartı beraber satmaya karar verdim ikisini ayırmayacağım. Ekran kartına alıcı çıktığı için bu kararı aldım. Fiyatı 200 TL'dir. Pazarlık payı vardır.
Verebileceğiniz fiyatları yazın lütfen. Piyasayı çok bilmiyorum yazdığım fiyatlar düşük ya da yüksek gelmiş olabilir.
PM atabilirsiniz. Ben nereden atıldığını bulamadım.

Son düzenleme:
Sitede PM atılmıyor. O yüzden 2 defa özel iletişim için irtibat numarası istedim. Şuan vazgeçtim hayırlı satışlar size.

100 TL.
Fiyat yüksek gelebilir ama malıma güvendiğim için bu fiyatı koydum.
O.C yapılmamış kart. Benim kullandığım gibi kullanırsanız en az 5 sene daha gidecek kart.
İşlemci ile anakartı beraber satmaya karar verdim ikisini ayırmayacağım. Ekran kartına alıcı çıktığı için bu kararı aldım. Fiyatı 200 TL'dir. Pazarlık payı vardır.
Verebileceğiniz fiyatları yazın lütfen. Piyasayı çok bilmiyorum yazdığım fiyatlar düşük ya da yüksek gelmiş olabilir.
PM atabilirsiniz. Ben nereden atıldığını bulamadım.
100 TL Gayet iyi bir fiyat Sahibinden'de 140-170 arası hepsi. Fiyatını merak etiğim için sordum, iyi satışlar :).
aahahha sisteme bak kenara at pcyi öylesine kullanırsın :ÇD

Son düzenleme:
0552 244 4021 işlemciyi almak istiyorum lütfen mesaj yoluyla iletişime geçelim.

Geri
Yukarı