Q9550 sisteme işletim sistemi önerisi

Windows 8.1 için ekstradan yapmamız gereken bir şey var mı kapatmamız gereken hizmet tarzı çünkü arama çubuğu çok geç açılıyor bende.

Windows 8.1'de o kadar çok program yok, özellik kapatma falan da yok bildiğim üzere Windows 7'nin daha temasal hali. Tabii bazı uygulamaları devre dışı bırakabilirsiniz. Örneğin kurulumda OneDrive işime yaramadığı için devre dışı bırakıyorum ben, hizmetlerden de birkaç özelliği kapatabilirsiniz.

Bazı programları bu şekilde kaldırabiliyorsunuz.

Dosya Ekleri

• 1671917305712.png
    1671917305712.png
    194 KB · Görüntüleme: 16
Hocam merakımdan soruyorum neden Windows 8.1 Pro değil de Single Language.

Hocam Pro ile bildiğim kadarıyla Office programları vesaire onlarla beraber geliyor, kısaca iş amaçlıya yönelik. Oyun oynayacaksan SL size iyi gelecektir. Sadece 1 dil ile kullanabiliyorsunuz. Örneğin TR ve us aynı anda olmuyor. Ya us ya da TR. Aynı anda 2 dil kullanamıyorsunuz. Dil geçişi olmuyor.

Bu sisteme net Windows 7. Kullandığım sistemi 4-5 yıldır Windows 7 ile kullanıyorum. Ne bir güvenlik sorunu ne de optimizasyon sorunu yaşadım. Driverlar hala geliyor ve güncel.

Bu sisteme net Windows 7. kullandığım sistemi 4-5 yıldır Windows 7 ile kullanıyorum. Ne bir güvenlik sorunu ne de optimizasyon sorunu yaşadım. Driverlar hala geliyor ve güncel.

Hocam oynadığım oyunlar Windows 7 desteklemiyor yoksa güvenlik tarzı sorunlarım yok.

Hocam Pro ile bildiğim kadarıyla Office programları vesaire onlarla beraber geliyor, kısaca iş amaçlıya yönelik. Oyun oynayacaksan SL size iyi gelecektir. Sadece 1 dil ile kullanabiliyorsunuz. Örneğin TR ve us aynı anda olmuyor. Ya us ya da TR. Aynı anda 2 dil kullanamıyorsunuz. Dil geçişi olmuyor.

Tamam anladım zaten Türkçe kullanacağım tekrardan teşekkürler.

Geri
Yukarı