Q9650 RX 550 sistem 2000 TL'ye alınır mı?

2K için beleş sistem hocam. İşlemciniz kötü tabii ki onu da ilerleyen zamanlarda upgrade edersiniz.

Yalnız Intel Q serisini kullandığına göre eski bir anakart var, yarın öbür gün upgrade etemye çalıştığı zaman parasının hepsini işlemciye veremeyecek maalesef.
2K'yı bence çöpe atıyorsunuz.
RX 550 piyasadaki bana göre en dandik ekran kartlarından biri fiyatına göre.
Onun yerine 1K ya 660 Ti'ya da GTX 660 bulurum.
Xeon bir işlemci ve RAM eklerim yolumu bulurum.

775pin bu işlemci. Anakart değişimi gerekiyor mu?
775 pin xeon işlemci alırsınız veya dediğiniz gibi anakart değişimi yapıp işlemcide değişebilirsiniz.

Yalnız Intel Q serisini kullandığına göre eski bir anakart var, yarın öbür gün upgrade etemye çalıştığı zaman parasının hepsini işlemciye veremeyecek maalesef.
2K'yı bence çöpe atıyorsunuz.
RX 550 piyasadaki bana göre en dandik ekran kartlarından biri fiyatına göre.
Onun yerine 1K ya 660 Ti'ya da GTX 660 bulurum.
Xeon bir işlemci ve RAM eklerim yolumu bulurum.
SSD ve HDD dahil edebilirsen dediğiniz gibi yapsın.

Kusura bakma ama eksik olan dandik bir HDD için kötü bir işlemci seçmem.
2 k yı toplayan 100 lirayı da toplar HDD için.
Hocam 1K ya GTX 660 dediniz ya hani 140 watt çekiyor. Buna uygun PSU'da ekleyin. Öyle kolay değil 2k ya toplamak.

Hocam 1K ya GTX 660 dediniz ya hani 140 watt çekiyor. Buna uygun PSU'da ekleyin. Öyle kolay değil 2K ya toplamak.

Canım benim bari topluyor iyi toplasın.
Git bak bakayım RX 550 ile GTX 660 Ti'nin performans karşılaşmasına, hani 2-3 FPS fark desen tamam diyeceğim ama ekran kartı gerçekten vasat, hele bir de arkadaşın dediği 128 bit değil de 64 Bit ise değil 2K 1.5k bile vermem o sisteme.

Git bak bakayım RX 550 ile GTX 660 Ti'nin performans karşılaşmasına, hani 2-3 FPS fark desen tamam diyeceğim ama ekran kartı gerçekten vasat, hele bir de arkadaşın dediği 128 bit değil de 64 Bit ise değil 2K 1.5k bile vermem o sisteme.
Olay bit olayı olsa keşke hocam. 2k'ya bundan iyi sistem bulamazsın. En kötü parçaları toplasan 2k ya yine böyle sistem çıkmıyor.

Almazsan ben alayım hocam.
Alcam yarın kısmetse.

Rx550 2gb 258 bit olması lazım hdd var ssd de var. Kasa şekilde alıcam toplamıyorum.

Alcam yarın kısmetse.

RX550 2 GB 258 bit olması lazım HDD var SSD de var. Kasa şekilde alacağım toplamıyorum.

Düzeltiyorum 128bit.

Olay bit olayı olsa keşke hocam. 2K'ya bundan iyi sistem bulamazsın. En kötü parçaları toplasan 2K ya yine böyle sistem çıkmıyor.

800 liraya anakart FX 6100 ve 6 GB RAM almıştım toplu bir şekilde, dediğim gibi hala yanılıyorsunuz.
Gerekirse uzak montaj yapsın veya dandik bir kasa bile idare eder.
Kusura bakmayın ama ben RX 550 tavsiye etmiyorum. Hele bir de Intel Q yu hiç tavsiye etmiyorum. Performansı vasat bir işlemci.
Gidip bari Xeon işlemcili bir anakart bulun ona montaj edin dediğim gibi.
Son yorumum budur.

800 liraya anakart FX 6100 ve 6 GB RAM almıştım toplu bir şekilde, dediğim gibi hala yanılıyorsunuz.
Gerekirse uzak montaj yapsın veya dandik bir kasa bile idare eder.
Kusura bakmayın ama ben RX 550 tavsiye etmiyorum. Hele bir de Intel Q yu hiç tavsiye etmiyorum. Performansı vasat bir işlemci.
Gidip bari Xeon işlemcili bir anakart bulun ona montaj edin dediğim gibi.
Son yorumum budur.

Dostum 2kya RX 550 aliyorsun işlemci ileride değiştirilebilir zaten bence bu sistem ücretsiz.

Dostum 2kya RX 550 aliyorsun işlemci ileride değiştirilebilir zaten bence bu sistem ücretsiz.
Kanka boşuna yazma o arkadaşa laftan anlamıyor. Şuan 2.el piyasasını gram bildiğini sanmıyorum.

Geri
Yukarı