Q9650 RX 550 sistem 2000 TL'ye alınır mı?

Kanka boşuna yazma o arkadaşa laftan anlamıyor. Şu an 2.el piyasasını gram bildiğini sanmıyorum.

İnan insanları gram takmıyorum, benim için istediğini de, zeka seviyesi düşük ya da cart curt da diyebilirsin.
İkimizde aynı şeyleri savunuyoruz. Sen o paraya bu sistem iyi diyorsun, ben ise en azından azıcık daha biriktirerek daha iyi parça ekleyebileceğini savunuyorum.
Bu sistemi aldıktan sonra Valorant'ta 45-50 FPS alsın, gider CS 1.6 ya geçer belki adamcağız.

İnan insanları gram takmıyorum, benim için istediğini de, zeka seviyesi düşük ya da cart curt da diyebilirsin.
İkimizde aynı şeyleri savunuyoruz. Sen o paraya bu sistem iyi diyorsun, ben ise en azından azıcık daha biriktirerek daha iyi parça ekleyebileceğini savunuyorum.
Bu sistemi aldıktan sonra Valorant'ta 45-50 FPS alsın, gider CS 1.6 ya geçer belki adamcağız.
Senin laftan anladığını sanmıyorum. Pin 775 üzerinde gayet yeterli seviyede Xeon işlemciler var. İlerde para bulunca işlemci değiştirir yeter. 2kya bu sistemden iyi sistem toplayabileceksen buraya atmanı rica ediyorum. Görelim bakalım 2K'ya neler yapabiliyosun.

Geri
Yukarı