Q9650 ve GT730 sistem ne kadar eder?

Yiğitt35

Megapat
Makaleler
9
Yer
Bağcılar
Daha fazla  
Meslek
Türkçe öğretmenliği öğrencisi ve eski sistemler hastası :)
Intel Core 2 Quad Q9650.
ASUS p5qd Turbo P45 anakart.
Kingston DDR2 800MHz 2+1+2+1GB şeklinde toplam 6 GB Dual channel çalışan RAM.
MSI GT730 DDR3 2 GB 128bit ekran kartı.
Normalde hem 870EVO 250GB SSD hem de Seagate 500GB 7200RPM HDD var fakat SSD'yi dizüstü bilgisayara alabilirim, bu piyasadaki SSD fiyatlarına bağlı biraz da.
High Power eco Bronze 400W PSU.
SilverStone KR03 bakır borulu soğutucu.
Sıvı soğutma destekli Gigabyte ATX kasa, aynı zamanda USB 3.0 destekli ve PSU yeri aşağıda. Kasanın yanına, önüne ve aşağısına fan takılabiliyor. Halihazırda yanda ve önde birer tane takılı.

Bu sistemi sürekli parça kovalayarak topladım, zaten biliyorsunuz :) gözümde değeri yüksek bir sistem fakat artık evde de olmadığımdan satıp nakite çevirmek istiyorum, bu piyasada ne kadara gider sizce? Gerçekten Q9650'yi kullanmış biri olarak söylüyorum, hâlâ daha gideri var bu sistemin. 720p 60FPS yayın bile açabildim arkada Discord - oyun ve yayın programı açıkken...

Gerek LGA775'e olan merakım gerekse GT730'un benim olan ilk ekran kartı olması sebebiyle gerçekten ayrılmak istemediğim bir sistemdir kendisi... Evde gözüm gibi bakıyordum ona :) ama şimdi mecburen dizüstü kullanıyorum ve nakit ihtiyacı oluyor, aynı zamanda şu sıralar da Netbook'lara kafayı takmış durumdayım :D

Ederi ne kadardır sizce bu sistemin? Bendeki değerini de piyasanın durumunu da ortaya katarsak ne kadardan fiyat vereyim?
@Mithat Berhan @Yener K. @Akif
Aslında parça parça bile satabilirim eğer çoğuna talip çıkarsa, ek olarak yeni bir sistem dizebilecek kadar parça da kutulayıp saklamıştım, onları da ekleyebilirim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı