Qcamain64.exe mavi ekran hatası

• Konuyu başlatan deb
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 612
İşletim sistemi
Windows 10
Önceden indirdiğin ağ sürücüsünü denetim masası üzerinden kaldırın. Sonra aşağıda verdiğim sürücüyü kurun.

Qualcomm Atheros QCA9377 Wireless LAN Driver for Windows 10 (64 bit) - ThinkPad 13 2nd Gen - Lenovo Support HN

Buradan Qualcomm Atheros kablosuz ağ sürücünü indir. Sürücüyü kurduktan sonra mavi ekran alırsanız minidump dosyasını paylaşırsıınız.
1625398816130.png

Ek olarak donanım kimliklerini paylaşabilir misiniz?
Donanım Kimliği ile sürücüleri bulun

"DISM" aracını uygulayabilirsin.
Rehber: DISM aracı nedir ve nasıl kullanılır? | Technopat Sosyal

Merhabalar tekrardan, geç cevap verdiğim için özür dilerim. DISM sonucu uzun sürdü de. Bir de internet driverimi kaldırıyorum ama yeniden başlatınca yeniden geri geliyor. DISM sonucum:
dism.PNG

Tamam, driveri kurdum. Teşekkürler, 2 saat içinde mavi ekran vermezse çözüm olarak seçeceğim.

Son düzenleme:
Merhabalar tekrar, geç cevap verdiğim için özür dilerim. DISM sonucu uzun sürdü de. Bir de internet driverimi kaldırıyorum ama yeniden başlatınca yeniden geri geliyor. DISM sonucum:Eki Görüntüle 1095803
Tamam, driveri kurdum. Teşekkürler, 2 saat içinde mavi ekran vermezse çözüm olarak seçeceğim.

2 saat içinde değil. En az 3 gün geçtikten sonra sorunun çözüldüğüne emin olabilirsiniz. 3 günün sonunda olmazsa çözüm olarak işaretleyebilirsiniz. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı