QCY G1 Bluetooth kulaklık 329 TL!

Merhaba ürün bugün elime ulaştı ancak kulakta dip ses var bu sizde de mevcut mu?

Ben öyle bariz bir şey hissetmedim, yarın iyice bir bakıp size yazarım, yazılımını yükleyip oradan belki ayar yapmak gerekiyordur.
Bugün test ettip dip ses bende yok, sadece kulaklık alt tonları çok öne çıkarıyor bunu ayarlayıp düşürmek mümkün, belki bu size dip ses gibi gelmiş olabilir.
Ben öyle bariz bir şey hissetmedim, yarın iyice bir bakıp size yazarım, yazılımını yükleyip oradan belki ayar yapmak gerekiyordur.

Bugün test ettim dip ses bende yok, sadece kulaklık alt tonları çok öne çıkarıyor bunu ayarlayıp düşürmek mümkün, belki bu size dip ses gibi gelmiş olabilir.

Son düzenleme:
Teşekkürler. Bu dip ses şarkı dinlerken vs. değil sürekli oluyor, sessiz bir ortamda duyuluyor. Birde başka telefon ile deneyeceğim yine dip ses olursa, sanırım benim ürünüm kusurlu. Satıcı ile iletişime geçeceğim.

Teşekkürler. Bu dip ses şarkı dinlerken vs. değil sürekli oluyor, sessiz bir ortamda duyuluyor. Bir de başka telefon ile deneyeceğim yine dip ses olursa, sanırım benim ürünüm kusurlu. Satıcı ile iletişime geçeceğim.

Bahsettiğiniz gibi bir sorun benim kulaklıkta yok. Özellikle sessiz bir odada kulağımda müzik yokkende test ettim en ufak ses yoktu.
Yazılımsal ya da telefonla olan bağlantı kaynaklı bir problem olabilir.
Ben POCO X3 Pro kullanıyorum sorun yok.

Bahsettiğiniz gibi bir sorun benim kulaklıkta yok. Özellikle sessiz bir odada kulağımda müzik yokkende test ettim en ufak ses yoktu.
Haklısınız. Akşam gelişmeleri yazacağım.
Merhaba ürünün sorununu belirterek, değişim isteyerek gönderdim. Kulaklığı dememişler ve dip ses sorunu bulunamamış 🤣. Ve hijyen bahane edilerek iade alınamıyor muş. Gerçekten çok komik bi durum, siz test ettiniz ve bende hijyenik sebeplerden dolayı istemiyorum desem ne diyecekler acaba. Şu anlık durum böyle. İlerleyen günlerde gelişmeleri yazarım.
.

Son düzenleme:
Haklısınız. Akşam gelişmeleri yazacağım.
Merhaba ürünün sorununu belirterek, değişim isteyerek gönderdim. Kulaklığı dememişler ve dip ses sorunu bulunamamış 🤣. Ve hijyen bahane edilerek iade alınamıyor muş. Gerçekten çok komik bir durum, siz test ettiniz ve bende hijyenik sebeplerden dolayı istemiyorum desem ne diyecekler acaba. Şu anlık durum böyle. İlerleyen günlerde gelişmeleri yazarım.

Ne diyim hocam gerçekten çok kötü bir durum.
Ben ürünü yaklaşık 1 aydır neredeyse hergün kullanıyorum çok memnunun hiçbir problem yaşamadım.
Size kusurlu ürün denk gelmiş. 😕

Merhaba satıcıyla tekrar iletişime geçtim ve bana değişim yapacaklarını söylediler ve yaptılar. Bu gün geldi, telefona bağladım ancak yine dip ses var sanırım kronik bir şey bundan kurtuluş yok. 😒

Geri
Yukarı