QCY HT05 vs Jabra Elite 2

andersontalisca

Decapat
Selam Jabra Elite 2 ve HT05 arasında kaldım. Yardımcı olabilecek var mı? 500 600 TL arası bütçem var.

Bu bütçede bildiğim kadarıyla en çok önerilen ve satılan ürün bu bu ürünede bakın hocam

Selam Jabra Elite 2 ve HT05 arasında kaldım. Yardımcı olabilecek var mı? 500 600 TL arası bütçem var.
Ana önceliğiniz nedir? Ses kalitesi mi mikrofon kalitesi mi? Kulak yapınız küçük mü büyük mü? Uygulama ve ekolayzır istiyor musunuz? Önemli bilgileri verirseniz öneride bulunabiliriz.

Eğer tamamen bu ikisi arasında istiyorsanız ben elite 2 derdim ama HT05 de beğenilen bir kulaklık.

Ana önceliğiniz nedir? Ses kalitesi mi mikrofon kalitesi mi? Kulak yapınız küçük mü büyük mü? Uygulama ve ekolayzır istiyor musunuz? Önemli bilgileri verirseniz öneride bulunabiliriz.

Eğer tamamen bu ikisi arasında istiyorsanız ben Elite 2 derdim ama HT05 de beğenilen bir kulaklık.

Ana önceliğim ses kalitesi mikrofonla işim olmuyor genellikle. Müzik dinlemek için alıyorum. Jabra'yı kutusundan dolayı daha çok beğendim aslında ama yorumlarda ses seviyesinin düşük oldugu belirtilmiş. Bir de aktif gürültü engellemesi olsa iyi olur ders çalışırken yararlı olacağını düşünüyorum. Teşekkürler şimdiden.Kulağım küçük değil. Her şey olur. Uygulamaylada pek işim olmaz standart ekolayzır ayarlarını kullanıyorum.

Ana önceliğim ses kalitesi mikrofonla işim olmuyor genellikle. Müzik dinlemek için alıyorum. Jabra'yı kutusundan dolayı daha çok beğendim aslında ama yorumlarda ses seviyesinin düşük oldugu belirtilmiş. Bir de aktif gürültü engellemesi olsa iyi olur ders çalışırken yararlı olacağını düşünüyorum. Teşekkürler şimdiden.Kulağım küçük değil. Her şey olur. Uygulamaylada pek işim olmaz standart ekolayzır ayarlarını kullanıyorum.

ANC'sini bilmem ama ses kalitesi olarak bu fiyatın lideri olan r100 modelini önerebilirim. Ek olarak yine fiyatının en iyilerinden Soundpeats Air3 ve Air3 Pro da önerilerim arasındadır. Son olarak kendi kullandığım realme Buds Air 2 önerebilirim. Şuan 600 TL'ye bulunabiliyor. Transparan modu ve gürültü engellemesi çok iyi değil ama gayet yeterli. Bassları ve tizleri tam yerinde. Ayrıca kulağa takınca müziği başlatma, çıkarınca durdurma gibi özellikleri var. Ben gayet memnunum Air 2 modelinden.

ANC'sini bilmem ama ses kalitesi olarak bu fiyatın lideri olan r100 modelini önerebilirim. Ek olarak yine fiyatının en iyilerinden Soundpeats Air3 ve Air3 Pro da önerilerim arasındadır. Son olarak kendi kullandığım realme Buds Air 2 önerebilirim. Şuan 600 TL'ye bulunabiliyor. Transparan modu ve gürültü engellemesi çok iyi değil ama gayet yeterli. Bassları ve tizleri tam yerinde. Ayrıca kulağa takınca müziği başlatma, çıkarınca durdurma gibi özellikleri var. Ben gayet memnunum Air 2 modelinden.
air 2 benim de çok beğendiğim bir model ama kulaklık eskidi. batarya performansı çekindiriyor.

ANC'sini bilmem ama ses kalitesi olarak bu fiyatın lideri olan R100 modelini önerebilirim. Ek olarak yine fiyatının en iyilerinden Soundpeats Air3 ve Air3 Pro da önerilerim arasındadır. Son olarak kendi kullandığım Realme Buds Air 2 önerebilirim. Şu an 600 TL'ye bulunabiliyor. Transparan modu ve gürültü engellemesi çok iyi değil ama gayet yeterli. Bassları ve tizleri tam yerinde. Ayrıca kulağa takınca müziği başlatma, çıkarınca durdurma gibi özellikleri var. Ben gayet memnunum Air 2 modelinden.

Teşekkürler hocam tavsiyeler için melobuds aldım geldi bugün kulaklık gayet yeterli benim için.

Orta seviyede kulaklık yokmuş gibi oluyor seviyesini sona alınca da çok net olmasa da normalde o kadar net duyamadığın şeyleri duyabiliyorsun dışarıda gayet işe yarar.

Yeni konular

Geri
Yukarı