QCY T13 alınır mı?

T7 modelini kullanıyorum yaklaşık 2 yıldır. T13 kullanan tanıdıklarım da var. Bu fiyat aralığında alınabilecek en iyi marka bence.

Bataryası çok iyi, 6-7 saat çıkarır rahatlıkla. Ses kalitesi de QCY T5'e göre çok daha iyi, mikrofon kalitesini beğenmedim ben. Ayrıca sol taraftan daha az geliyor şu anda bende, ondan dolayı garantiye göndereceğim cihazı.
Hocam geç oldu ama kulaklığa bir vakum yapabilir misiniz ağzınızla?

T7 modelini kullanıyorum yaklaşık 2 yıldır. T13 kullanan tanıdıklarım da var. Bu fiyat aralığında alınabilecek en iyi marka bence.
T5 modeli kötüydü sadece. T13 şu an gayet iyi ama bir şikayetim var ki kutusunun şarjı fazla gitmiyor.

Hocam geç oldu ama kulaklığa bir vakum yapabilir misiniz ağzınızla?
Kulaklığı yutacak gibime geldi ama. :D

T5 modeli kötüydü sadece. T13 şu an gayet iyi ama bir şikayetim var ki kutusunun şarjı fazla gitmiyor.

Kulaklığı yutacak gibime geldi ama. :D
Kutunun üzerindeki tuşa bastığında kırmızı ışık yanıp sönmeye başladığı zaman şarj et kutuyu. Kırmızıya çabuk geçiyor kutu ama hala içinde 2 kez şart edecek kadar elektrik enerjisine sahip pili.

Sevgili hocam bir sorum olacaktı. Bu T13 modeli dışarıya ses veriyor mu?
Ses vermiyor hocam. Yani sesi neredeyse köklemediysen vermiyor sesi. Verse bile verdiği ses öyle aşırı kulağa batan bir miktar değil. Sıkıntı çekmezsiniz o yönden.

Kutunun üzerindeki tuşa bastığında kırmızı ışık yanıp sönmeye başladığı zaman şart et kutuyu. Kırmızıya çabuk geçiyor kutu ama hala içinde 2 kez şart edecek kadar elektrik enerjisine sahip pili.
O düğmenin ne işe yaradığını çözememiştim. Bu işe mi yarıyor?

Kutunun üzerindeki tuşa bastığında kırmızı ışık yanıp sönmeye başladığı zaman şarj et kutuyu. Kırmızıya çabuk geçiyor kutu ama hala içinde 2 kez şart edecek kadar elektrik enerjisine sahip pili.
Hocam şimdi denedim düğmeye bastım mavi yandı şarja taktım sonra çıkarıp tekrar aynısını yaptım. Mavi ışık yeşile döndü öyle taktım tekrar. Ne anlama geliyor bu?

Geri
Yukarı