QCY T13 ANC'de ANC ve şeffaf mod çalışmıyor

batflleck

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba buradaki yorumların fazlalığı ve öneri üzerine bu kulaklığı aldım. ANC ve şeffaf modu denedim ancak eski Xiaomi Airdots kulaklığımdan hiçbir farkı yok. Eski kulaklığımda bu özellikler yoktu bu arada düz Bluetooth kulaklıktı.

Bu ayarlar nasıl kullanılıyor? ANC açıyorum ama hiçbir şey değişmiyor. Sadece ANC on sesini alıyorum o kadar. Veyahut ne değişmeli? Şeffaf modu da açtığımda bir şey değişmiyor. Dip ses vb. da gelmiyor. Dümdüz sadece müzik dinliyorum açıkçası. Çok hafif sesleri bile duyuyorum dışarıdan gelen. En azından çok az da olsa klavyeden gelen sesi azaltır diye düşünmüştüm. Bu normal mi?

Eğer değil işe iade etmeyi düşünüyorum. Cevaplarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
ANC açıldığı zaman dışarıdan gelen sesler azalmalı, şeffaf modda da daha iyi duyabilmelisiniz. Hiçbir şey değişmiyorsa sıkıntı var. ANC'ın özellikle belirgin olması gerek.

Hocam çözebildinizmi bende bugün aldım kulaklığı aynı sorunu yaşıyorum.

Hocam merhaba. Kulaklığı sıfırlama işlemi yaptıktan sonra problemim çözüldü. ANC ve ANC'siz modlar arasında çok devasa bir fark yok. Ama şeffaf mod ile ANC arasında bayağı bir fark ediyor. Metro gibi yerlerde ANC ile bayağı net şarkı dinleyebiliyorum. Kulaklığa format atın ve telefondaki uygulamasından tekrar sıfırdan kurulum yapın.

Hocam merhaba. Kulaklığı sıfırlama işlemi yaptıktan sonra problemim çözüldü. ANC ve ANC'siz modlar arasında çok devasa bir fark yok. Ama şeffaf mod ile ANC arasında bayağı bir fark ediyor. Metro gibi yerlerde ANC ile bayağı net şarkı dinleyebiliyorum. Kulaklığa format atın ve telefondaki uygulamasından tekrar sıfırdan kurulum yapın.

Hocam hepsini aldığım gün denedim ama olmadı bende değişime gönderdim dün yine de sağ olun.

Geri
Yukarı