QCY T13 kulaklığa 330 TL verilir mi?

Şu an PC'de Dolby Atmos for headphones açık şekilde "HyperX Cloud Core Wireless" kullanıyorum hocam. Çok kaliteli 3000-4000TL'lik kulaklıklar kullanmadığım için şu an PC'de kullandığım kulaklık performans olarak ne kadar kaliteli veya QCY T13 ne kadar kaliteli anlayabilecek durumda değilim.

3-4K'a gerek yok hocam o kulaklıktan sonra farkı anlarsınız :D ama zaten yolda falan dinlemelik alıyorsunuz, alınır ben de o şekilde kullanıyorum.

Uygulaması rezalet hesap bile oluşturamıyorum, ürünün kendisi fena değil ama Wi-fi sürekli kesiliyor sinyal çakışması yüzünden.
Üst seviye kulaklıklarda bile bu problemin yaşandığını hatta buzdolabının bile kesintiye sebep olabildiğini duydum hocam. Yani çok aşırı bir problem olmaz. Zaten masamda Bluetooth olmasa da 2 tane kablosuz ürün var. 3. bir ürünün dahil olması çok bozmayacaktır beni.

Ekran kartı için ayırdığım paranın bir kısmını ayırarak kulaklığı aldım. Hepsiburada Premium sayesinde 10TL Hepsipapel, Nays'ın E-ticaret kampanyası sayesinde 33TL hediye para ile 43TL'lik bir indirim almış oldum. Umarım değer.

Kulaklıkla ilgili ilk izlenimim oldukça iyi. Özellikle kulaklığın teki kutudayken diğerinin çalışmaya devam etmesi oldukça hoşuma gitti. Araştırdığım başka kulaklıklarda bu yoktu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı