QCY T13 ses az geliyor

waxonnn

Hectopat
Merhaba. Bugün Hepsiburada üzerinden aldığım QCY T13 kargom geldi ve sesi en yüksek seviyeye almama rağmen incelemelerde gösterilen ses şiddetini alamıyorum. Ek olarak bazen olur olmadık yerlerde bağlantı kopuyor. İade etsem alırlar mı?

İade için iletişime geçmenizi öneririm. Bende QCY T7 modelini kullanmıştım ve 4 5 kez kullandıktan sonra ses çok azaldı kullanılamaz hale geldi neredeyse iade ile uğraşmadım ben YouTube'da bir video buldum bana yardımcı oldu belki size de yardımcı olur, ancak bence iade etmek daha mantıklı. ( QCY t7'den tasarım olarak da farklı işe yaramayabilir.)
Bana yardımcı olan vide link:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba. Bugün Hepsiburada üzerinden aldığım QCY T13 kargom geldi ve sesi en yüksek seviyeye almama rağmen incelemelerde gösterilen ses şiddetini alamıyorum. Ek olarak bazen olur olmadık yerlerde bağlantı kopuyor. İade etsem alırlar mı?
Bağlantı kopması bendede oluyo kardeşim ama o bence telefonun bluetooth algılayıcısından die tahmin ediyorum

Qcy t13 te sağ kulaklık sol kulaklığa göre daha şarjı daha cabuk bitiyo ikisinide aynı anda takıp aynı anda cıkarıyorum kesintisiz bi müzik acıyorum sol taraf 20 25 dk arası fazla gidio varmı bu şekilde sorunla karsılaşan

Son düzenleme:
Dostum iğne veya raptiye tarzı bir şeyle güzelce temizle ikisini de filtrelerini de çıkarıp düzelir basınç farkıyla alakalı bir durum olmalı temizledim oldu deneyebilirsin :)

Yeni konular

Geri
Yukarı