QCY T13 vs Redmi Buds 3 Lite

Şu an kulağımda Redmi buds 3 Lite var. Yaklaşık 3 aydır kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim, hiçbir sorununu görmedim.
Edit: Aramalarda dışarıda rüzgar varsa rüzgar sesini çok fazla alıyor.

Arama için QCY, müzik dinlemek için Redmi.

Peki bu iki durumu dengede tutabilecek kulaklık öneriniz var mı? Yaklaşık 700 TL'ye kadar bütçem var.

Şu an kulağımda Redmi buds 3 Lite var. Yaklaşık 3 aydır kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim, hiçbir sorununu görmedim.

Mikrofon performansı nasıl peki? Ortalama bir seviyede olması benim için yeterli olur. Sürekli konuşma yapmayacağım.

Mikrofon performansı nasıl peki? Ortalama bir seviyede olması benim için yeterli olur. Sürekli konuşma yapmayacağım.

Mikrofon performansı ortalama. Konuşurken karşımdakine sorduğumda net duyduklarını söylediler. Fakat rüzgar sesi karşıya çok fazla geliyor, rüzgarsız bir ortamda daha verimli iletişim kurulabilir.

Peki bu iki durumu dengede tutabilecek kulaklık öneriniz var mı? Yaklaşık 700 TL'ye kadar bütçem var.

Kendimde kullanıyorum yaklaşık 6 7 saat şarjı gidiyor tek kullanımda. Mikrofonu gerçekten muazzam.

Geri
Yukarı