Herkesin soyledigi seyler yerine daha cok ses kalitesine ve genel deneyimine deginmek istiyorum.

Artilari:
  • Basslar guzel fiyatina gore. Cogu kisiye yeter bence. Internetteki yorumlara bakarsak bunun yarisi bile yetiyor Turkiye'deki kisiler icin.
  • Sesleri ayirt edebiliyorsunuz, temiz ses veriyor. Cok cok temiz beklemeyin, bir Hi-Res kulaklik degil.
  • Sarji uzun dayaniyor. 8 saat yaziyor kutusunda ancak ben 9 saati geçtim yüzde 80-90 ses ile.
  • Kulakta gayet rahat duruyor. Silikonlari dogru secmeniz lazim. (Silikonlari biraz sert gelebilir, kisiden kisiye degisir)
  • Dokunmatikleri guzel calisiyor.
  • Mikrofonu da yeterli, ses temiz gidiyor. (Kullandiginiz telefona, sinyal durumu ve turune gore degisebilir)
  • Baglanti kopuklugu yasamadim.
  • Kutusu hafif ama tok duruyor.
  • Type-C olmasi.
  • Uyku modu.
  • Dokunmatiklerin ayarlanabilmesi.
  • Sarji 80 dakikada tamamen doluyor. Ayrica hizli sarj ozelligi var.

Eksileri:
  • Baska cihazlar arasinda gecis yaparken yeniden eslestirmek gerekebiliyor bazen.
  • Kutusu ve kulakliklar cok kolay toz ve kir kapiyor. Hemen ciziliyor.
  • Silikonlar yumusak degil ve kisa. Kulaginizi zorlayabilir. Ustelik daha cok kir kapiyor filtreler. Sahsen eski silikonlari takip kullaniyorum. Bu sefer de kutuya tam sigmiyor ama olsun. :D (Yumusak derken dokusundan bahsediyorum. Ayrica delikleri buyuk)
  • Uygulamasindaki equalizer ayari rezalet.
  • Uygulamasinda karanlik mod yok sanirim, varsa bulamadim.
  • Uygulamadaki sarj gostergesi teorik gosterge imis. Gercegi ile arasinda fark var.

Birkac modelle kiyaslama:
  • Haylou T15'e gore
    • Ses kalitesi olarak 1 tik daha iyi.
    • Sarj olarak 2-3 kati gidiyor.
    • Daha hafif, saglam duruyor.
  • QCY T5'ten cok cok daha iyi.
  • iPhone 7 kulakligindan cok daha iyi.

Genel:
  • Abarttiklari kadar sahne genisligi yok, neye gore olcuyorlar anlamadim.
  • Fiyatina gore alinir, sesini sevdim. Hatta alternatifi yok diyebilirim bu fiyata. (2022 Mayis ayinda 270 liraya aldim)
  • Oyun modunu denemedim. Gerek yok, zaten hepsi benzer performans veriyor.
  • Telefon Redmi Note 8. Tablet Samsung Tab A7. Laptop ag karti AC 9560.
  • Bu fiyata "keske" diyecegim bi sey yok. Alinir.
  • Yeni seyler olursa guncellerim konuyu.
Sorulariniz varsa cevaplayalim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürünü kullanıyorum gerçekten çok güzel bir ürün, fakat şarj kutusunun şarjı hızlı bitiyor gibi sanki, o da pek de umrumda değil şuan.

Geri
Yukarı