QCY T19 kulaklık iade edilir mi?

Arseyus

Kilopat
Daha fazla  
Bu kulaklıkla alakalı bayağı iyi yorumlar vardı özellikle silikonsuz olduğundan rahat ederim die aldım ancak kulağıma uymadığı için müzikten keyif alamıyorum. Elime kulaklığa destek verdiğim de basslar gümbür gümbür ancak normal kulağımda iken sıradan bir ses geliyor bu da kulağıma uymadığını gösteriyor.

Ancak hijyen gereği galiba iade olmuyormuş.
Benim anlamadığım kulaklığı takmadan uyup uymayacağını nereden bilebiliriz ki?
Ayrıca satın alırken not olarak uyumluluk konusunda bir bilgide yer almıyor.

Tavsiyeleriniz nedir arkadaşlar?

Bu kulaklıkla alakalı bayağı iyi yorumlar vardı özellikle silikonsuz olduğundan rahat ederim die aldım ancak kulağıma uymadığı için müzikten keyif alamıyorum. Elime kulaklığa destek verdiğim de basslar gümbür gümbür ancak normal kulağımda iken sıradan bir ses geliyor bu da kulağıma uymadığını gösteriyor.

Ancak hijyen gereği galiba iade olmuyormuş.
Benim anlamadığım kulaklığı takmadan uyup uymayacağını nereden bilebiliriz ki?
Ayrıca satın alırken not olarak uyumluluk konusunda bir bilgide yer almıyor.

Tavsiyeleriniz nedir arkadaşlar?
Sorun varsa bence evt.

İade hiçbir şekilde kabul edilmiyor kulaklıklarda 2.el zararına satmaktan başka şansın yok dostum. QCY almanı tavsiye etmem.

Silikonsuz kulaklıkların zaten amacı o. Rahat etmen ama ses olarak silikonlulara göre kötü olması kulağına tam girmediği için. Sorun kulaklıkta değil sorun kulaklığın silikonsuz olması. Silikonluya yönelmeniz gerek.

Sorun varsa bence evt.
Kulağıma gerçekten uymadı ancak bunu sorun olarak kabul ederler mi bilmiyorum.

Silikonsuz kulaklıkların zaten amacı o. Rahat etmen ama ses olarak silikonlulara göre kötü olması kulağına tam girmediği için. Sorun kulaklıkta değil sorun kulaklığın silikonsuz olması. Silikonluya yönelmeniz gerek.
Daha önce silikonsuz kullanmışlığım var basslar felan vuruyordu ancak bu kulaklık vurmuyor bastırınca vuruyor. Zaten incelemeler de baktım yapısı gereği büyük kulaklık sanırım kulağı büyük olanlar da sorun olmuyor. Şimdi ortada gerçekten bir sorun var oda kulağıma uymaması ve n11 bu durumu sorun olarak kabul edermi bilmiyorum. Tüketici hakem heyeti bu konuda ne karar verir acaba?

Kulağıma gerçekten uymadı ancak bunu sorun olarak kabul ederler mi bilmiyorum.

Daha önce silikonsuz kullanmışlığım var basslar felan vuruyordu ancak bu kulaklık vurmuyor bastırınca vuruyor. Zaten incelemeler de baktım yapısı gereği büyük kulaklık sanırım kulağı büyük olanlar da sorun olmuyor. Şimdi ortada gerçekten bir sorun var oda kulağıma uymaması ve n11 bu durumu sorun olarak kabul edermi bilmiyorum. Tüketici hakem heyeti bu konuda ne karar verir acaba?
Alalı ne kadar oldu? THH'ye başvurunca en az bir 3 ay sürüyor.

Alalı ne kadar oldu? THH'ye başvurunca en az bir 3 ay sürüyor.
Çarşamba sipariş geçtim bugün geldi.
Ve yarın iade göndermek için işlem başlattım.
Müşteri hizmetlerine olduğu gibi durumu anlattım iade almalarını rica ettim ve aynı markanın silikonlu modelini alacağımı söyledim. Benim için bir kayıt oluşturdu eğer kabul edilirse bu şekilde iade alırlar ancak buda kabul edilmezse ve ürün gittiğin de geri dönerse en kötü THH verirsem sonuç alabilmeyi umut ediyorum ve sizlerinde fikirlerinizi dinlemek için konu açtım.

Geri
Yukarı