QCY T1C alınır mı?

Bütçe
150

EZİC AJANI

Decapat
Makaleler
1
Selam sevgili sosyal, aldığım çakma AirPods'dan pişman olup iade ettim ve yeni kulaklık arayışına geçtim. Aklımda QCY T1C var. Sizce alınır mı? İncelemelerinde bayağı övülmüş. Sizce bunu mu alayım? Eğer almayın derseniz ise hangi kulaklıkları önerirsiniz. Bütçem en fazla 150 TL. Konuyu yanlış yere açtıysam çok özür dilerim.

Oyun kategorisine açmışsınız, o yüzden oyun modu olan QCY T5 öneririm.

Haylou GT1 Plus'da oyun modu var mı bilmiyorum, varsa onu da düşünebilirsiniz.

O zaman QCY T5. Telefon görüşmesi, canlı ders yapacağınız için mikrofonunun da ortalama olması gerek. T5'in mikrofonu ağzınıza daha yakın olduğundan ses daha iyi gelir.
Bazen PUBG Mobile girebilirim, onun için sizce T1C mi T5 mi? Birde gecikme olmaması benim için ön planda olan bir seçenek.

Oyun modu ne oluyor? Bir de şeklini çok beğenmedim. Şarjı kaç saat gidiyor, gecikme sorunu var mı, ses kalitesi ve mikrofonu nasıl?
Oyun modunu kulaklığın dokunmatiğiyle açıyorsunuz, gecikme azalıyor. Şekli öyle çünkü en uç tarafta mikrofon var. Ağzınıza daha yakın olduğu için daha iyi ses verir karşıya. Gecikme sorunu normal modda olur ancak oyun modunda minimumdur. Şarjı kutusuyla beraber 25 saat yazıyor. Mikrofon ve ses kalitesini de YouTube'dan bakabilirsiniz.

Oyun modunu kulaklığın dokunmatiğiyle açıyorsunuz, gecikme azalıyor. Şekli öyle çünkü en uç tarafta mikrofon var. Ağzınıza daha yakın olduğu için daha iyi ses verir karşıya. Gecikme sorunu normal modda olur ancak oyun modunda minimumdur. Şarjı kutusuyla beraber 25 saat yazıyor. Mikrofon ve ses kalitesini de YouTube'dan bakabilirsiniz.
Üstünde dokunmatik var mı? Mesela 2 kere ard arda dokununca şarkı ilerliyor, kulaklıkları çıkartınca şarkı duruyor vs.
@Koalaya hocam, şu anlık kararımı verdim ve QCY T5 alacağım teşekkürler tavsiyeniz için. Trendyol'dan alacağım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı