QCY T1C cızırtı için teknik servise gönderilmeli mi?

• Konuyu başlatan Itx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 623

Itx

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Qcy T1C model kulaklığı yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Geldiğinden beri cızırtı problemi var. Paketi teslim aldığım gün iade için kargoladım, 1 hafta bekledikten sonra "önce servise yolla, arızalı çıkarsa bakarız" cevabını aldım. Bu cevap zaten tekinsizdi, üstüne yönlendirdikleri teknik servisle ilgili internette pek bilgi bulamayınca , "yine 1-2 hafta kulaksız kalacağım, üstüne bir şey yok bunda denilip aynısı geri yollanacak" düşüncesi aklıma oturunca servise yollamadım. Bazen "böyle kullanırım idare edilir" diye düşünürken bazen cızırtıya aşırı takıyorum ve rahatsız oluyorum. Sizce teknik servise göndermeli miyim? Bu servisi daha önce deneyimlenleriniz varsa servisle ilgili düşüncelerini söyleyebilir misiniz? (Teknik servis adı :MPX)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürünü nereden satın aldınız ?
Trendyol gibi sitelerden satın aldıysanız o ürün 2-3 yıllık depolarda durmuş bir ürün.
Yenilenmemiş varyasyon.

Ürünü nereden satın aldınız ?
Trendyol gibi sitelerden satın aldıysanız o ürün 2-3 yıllık depolarda durmuş bir ürün.
Yenilenmemiş varyasyon.
Trendyol'dan aldım ancak sorduğum sorunun bunla pek alakası yok. Ürünle ilgili bilgi istemedim, servisle ilgili bilgi istedim. MPX servisle ilgili bir bilginiz var mı?

Trendyol'dan aldım ancak sorduğum sorunun bunla pek alakası yok. Ürünle ilgili bilgi istemedim, servisle ilgili bilgi istedim. MPX servisle ilgili bir bilginiz var mı?
Şikayetlerini okuduğumuzda pek iç açıcı sonuçlar çıkmıyor. İade deneyiniz kabul görürse.

Yeni konular

Geri
Yukarı