QCY T20 kutunun ve kulaklığın şarjını nasıl anlayabilirim?

UnFrGvnG

Decipat
Kutuda sadece lamba yanıyor şarja taktığımda. Kutun dolduğunu nasıl anlayabilirim ve kulaklıkların şarjı yüzde kaç olduğunu nasıl anlayabilirim?

Üstünde LED yanıp sönüyor, LED yanıp sönmesi bitince mi şarjı dolmuş demek oluyor yoksa o LED hep yanıyor mu?
Kutu ve kulaklık kaç saate şarj oluyor?
Led rengine bağlı ama bluetooth bulunabilirliği diye düşünüyorum yanıp sönmesini. Ayrıca QCY genelde şarj seviyesi için yanıp sönen değil de kırmızı ve yeşil olarak iki renk bulundurmakta.
Herhangi bir cihaza bağladığınız takdirde ışık yanıp sönmesi duracaktır diye düşünüyorum.
Cihaz Özelliklerine burdan bakabilirsiniz.

LED rengine bağlı ama Bluetooth bulunabilirliği diye düşünüyorum yanıp sönmesini. Ayrıca QCY genelde şarj seviyesi için yanıp sönen değil de kırmızı ve yeşil olarak iki renk bulundurmakta.
Herhangi bir cihaza bağladığınız takdirde ışık yanıp sönmesi duracaktır diye düşünüyorum.
Cihaz Özelliklerine buradan bakabilirsiniz.

Cihaz özelliklerini sormuyorum ben. T20 modelinde sadece beyaz ışık var.

QCY H2 kulaklığna sahibim. Hem uygulamada hem de blutooht ayarlarında görebilirsiniz.

Kutunun şarjını nereden anlayabilirim?
Ürünü yeni açtım kutusundan, şarja taktım ve lamba yanıp sönüyor, şarjı dolu gelmesi lazım değil mi bunların?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihaz özelliklerini sormuyorum ben. T20 modelinde sadece beyaz ışık var.

Kutunun şarjını nereden anlayabilirim?
Ürünü yeni açtım kutusundan, şarja taktım ve lamba yanıp sönüyor, şarjı dolu gelmesi lazım değil mi bunların?
Kullanma kılavuzunda gerekli bilgiler yazıyor zaten. Yukarıda ben dahil diğer arkadaşta zaten belirtmiş uygulamadan veya cihazdan şarjına bakacağınızı. Şarjı dolu gelecek diye bir kaide yok.
Erinip kullanma kılavuzuna bakamıyorsanız buyrun.

Kullanma kılavuzunda gerekli bilgiler yazıyor zaten. Yukarıda ben dahil diğer arkadaşta zaten belirtmiş uygulamadan veya cihazdan şarjına bakacağınızı. Şarjı dolu gelecek diye bir kaide yok.
Erinip kullanma kılavuzuna bakamıyorsanız buyrun.
Kuyruğuna mı bastık reis, sakin ol 😅
Kutudan çıkan kullanım kılavuzundan, buldum gerekli açıklamayı.
Bir konu hakkında fikir verirken araşırıp vermeni tavsiye ederim."diye düşünüyorum" olarak cevap vermek yerine, "kaynakça"nız ile cevap vermeniz daha aydınlatıcı olur 😉

Kutu şarj olurken beyaz ışık yanıp söner. Şarj olduğunda ışık sabit yanar.
Kulaklıklar şarja ihtiyacı varsa kutuya koyduğunuzda kırmızı yanar.
Kutunun şarja ihtiyacı varsa kulaklıkları kutuya koyduğunuzda 4 saniye boyunca beyaz ışık yanıp söner.
Eğer kutunun şarjı doluysa kulaklıkları kutuya koyunca beyaz ışık sabit yanıyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı