QCY T5 sahte mi?

Bluetooth 5.1 değil 5.0 olması lazım. Ben de Amazon'dan aldım, bugün geldi. Kutusu böyle değil. Sesini de beğenmedim bu arada, iade ediyorum yarın. :d

Elime ulaşanda bir sıkıntı yok. Batarya ve ses kalitesi olsun. Orijinal olduğunu düşünüyorum kutu değişmişler. QCY T7'lerinde kutusu böyle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsi orjinal ama bu yeni çıkanın uygulama desteği yok. Ben bu kulaklığı hafifliği ve rahatlığından dolayı çok beğenmiştim yenisini sipariş ettim yıllar sonra ama direk iade ettim yeni çıkan LEŞ. Uygulamadaki bir ton özellik ve ekolayzırı kullanmak istiyorsanız ikinci el eski kutulu versiyona bakacaksınız onların da bataryası yeni çıkan kadar taze olmaz. Yeni çıkanda altına sticker yapıştırmışlar aşırı çirkin duruyor. Eski kutulu model hem plastiği daha kaliteli hem kutu altındaki yazılar uyduruk sticker değil tampon baskı ve uygulamadan ekolayzırla 2k aşağı çekip bas ve üst tizleri yukarı çekip ses karakterini çok çok daha iyi yapabiliyorsunuz. Bu yeni gri turuncu kutulu olanda hiçbişey yapamıyorsunuz ve satıldığı fiyata on kat daha iyi bi ton kulaklığı var qcynin.

Geri
Yukarı