QCY T5 şarj olmuyor

EZİC AJANI

Decapat
Makaleler
1
Selamlar, çok uzun süredir T5 cihazını kullanıyorum. Ancak son günlerde bir sorun yaşıyorum. Kutunun şarjı Full olmasına rağmen kulaklıkları kutuya koyduğumda şarj olmuyor ve kulaklığı kapatamıyorum. Bu kronik bir sorunmuş sanırım ama çözümü varmış. Ben bu sorunu nasıl çözebilirim?
@hadwiger
Arkadaşlar konuya bakar mısınız?
@hadwiger

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kulaklığı aldığım günün ertesine iade ettim. Çünkü kulaklıkta kalitesizlik barizdi. Sürekli kopmalar oluyordu. Pop-up çalışmıyordu doğru düzgün vs.

Benim önceki kulaklığım GT 1 Pro'ydu. O kulaklıkta bu sorunu;

İki kulaklığı manuel olarak kapatıp dokunmatik alanına 20 saniye basılı tuttuktan sonra bağladığım cihazlardan unutarak çözmüştüm. Belki sizde de ile yarar.

İki kulaklığın da dokunmatik yüzeyine kırmızı ışık yanana kadar basılı tutun. Şarj olacaktır muhtemelen.

Hocam uzun bir süre bastım ama olmadı. Bunların müşteri hizmetleri numarası var mı?

Bu kulaklığı aldığım günün ertesine iade ettim. Çünkü kulaklıkta kalitesizlik barizdi. Sürekli kopmalar oluyordu. POP-up çalışmıyordu doğru düzgün vs.

Benim önceki kulaklığım GT 1 Pro'ydu. O kulaklıkta bu sorunu;

İki kulaklığı manuel olarak kapatıp dokunmatik alanına 20 saniye basılı tuttuktan sonra bağladığım cihazlardan unutarak çözmüştüm. Belki sizde de ile yarar.

Manuel olarak kapatamıyorum. Nasıl yapacağım?

Merhaba, uzun süredir kullandığım bu kulaklıkta son 1 aydır ciddi sorun yaşıyorum. Kulaklığın şarjı bittiğinde kapanıyor ve ben de kutuya koyuyorum. Ancak ertesi gün taktığım da şarja baktığımda şarjın %10 olduğunu görüyorum. Yani kulaklığım şarj olmuyor. QCY şirketinin herhangi bir müşteri hizmeti numarası var mı? Varsa oradan ararsam sorunumu çözerler mı? Ayrıca ben bu sorunu nasıl çözebilirim?
@hadwiger

Geri
Yukarı