QCY T5 şarj olmuyor

Kanka benim de QCY T5 sol şarj olmuyor. Ne yaptın halledebildin mi? Garantiyide bulamıyorum, kulaklık sıfırlanmıyor

Hocam kulaklığın kronik bir sorunu var. Şarjı tam bitince el ile kapatıp şarj etmek gerekiyor. Ben şarj tam bitince el ile her iki kulaklığında dokunmatiklerine 5 saniye basılı tutarak kapanma sesi gelene kadar bastım. Kapandıktan sonra kutuya koydum ve kulaklıklar kutunun içindeyken kutuyu şarj ettim. Sorunum böyle çözüldü. Garantiye gerek yok.

Hocam kulaklığın kronik bir sorunu var. Şarjı tam bitince el ile kapatıp şarj etmek gerekiyor. Ben şarj tam bitince el ile her iki kulaklığında dokunmatiklerine 5 saniye basılı tutarak kapanma sesi gelene kadar bastım. Kapandıktan sonra kutuya koydum ve kulaklıklar kutunun içindeyken kutuyu şarj ettim. Sorunum böyle çözüldü. Garantiye gerek yok.

Sıfırlamayı falan deniyorum ama o da olmuyor, kırmızı ışık yanı sarı yanmıyor.
Bu nasıl kulaklık ya

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

benimde t5 bozuldu garantiye gönderdim tamirinin kulaklığın fiyatından fazla çıktığı İçin yapmadan geri gönderdiler. YouTube da araştırma yaparken bu videoya denk geldim. Kulaklığı zaten atacaktım. Açayım dedi. Biraz kurcaladım. Şimdi sıkıntısız çalışıyor

Geri
Yukarı