QP Bilişim güvenilir mi?

Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaaşlar Aorus M4 mouse almayı düşünüyorum ve şu an qp.com.tr'de 410 TL'den 200 TL'ye düşmüş, zaten bütçem 200 lirayken kaçırmayayım diyorum. Hepsiburada gibi sitelerde 400 gibi fiyatlara satılıyor. Sizce qp.com.tr güvenilir mi? Başka önereceğiniz mouse olursa da açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet güvenilir. Technopat da oraya birçok sistem topladı.

Razer Deathadder Essential öneririm.

Razer Deathadder Essential öneririm.
Hocam teşekkürler ama eski deniyor bir de M4'ün tıklama ömrü daha fazlaydı yanlış hatırlamıyorsam. Elim 18cm uzunluk 8-9 cm genişlikte, elime küçük gelir mi? Tutuş şeklim palm. Açıkçası pek bilgili değilim bu konularda.
@feneresevdalı

Son düzenleme:
Hocam teşekkürler ama eski deniyor bir de M4'ün tıklama ömrü daha fazlaydı yanlış hatırlamıyorsam. Elim 18cm uzunluk 8-9 cm genişlikte, elime küçük gelir mi? Tutuş şeklim palm. Açıkçası pek bilgili değilim bu konularda.
@feneresevdalı
Aynı el ölçülerine sahibim hemen hemen. Ben de Palm kullanıyorum ve uzun bir süre Logitech M171 kullandıktan sonra Gladius II Origin aldım indirimde 270₺ye. İlk başlarda epey büyük gibi gelse de bu fareyi kullanmaya başladıktan sonra (alıştıktan sonra) elime Aorus M2 modeli geçti. Elimde kaybolacak kadar küçüktü Asustan sonra. Şuan hala Asus olanı kullanıyorum ve daha küçük bir mouse kullanamam sanırım artık.

Aynı el ölçülerine sahibim hemen hemen. Ben de Palm kullanıyorum ve uzun bir süre Logitech M171 kullandıktan sonra Gladius II Origin aldım indirimde 270₺ye. İlk başlarda epey büyük gibi gelse de bu fareyi kullanmaya başladıktan sonra (alıştıktan sonra) elime Aorus M2 modeli geçti. Elimde kaybolacak kadar küçüktü Asustan sonra. Şuan hala Asus olanı kullanıyorum ve daha küçük bir mouse kullanamam sanırım artık.
@feneresevdalı Anladım hocam peki sizin önerdiğiniz Razer benim elime nasıl olur? Bir de sensörü kaliteli mi?
Cevaplarsanız sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı