QP Bilişim güvenilir mi?

Başka firmadan bahsetmiyoruz değil mi? Benim alt tarafı 180 liralık fareyi 1 haftadır vermediler gerçekten sinirlenmeye başladım artık bir ayağı çukurdaki fareyle idare etmeye çalışıyorum eğer bugün de vermezlerse siparişi iptal edip bu siteyi hiç kimseye önermeyeceğim. Hiç kimse virüs bahanesinin arkasına saklanmasın o zaman sipariş kabul etme madem kapasitenin dışına çıktı. İtopya'ya da aynısı söylendi.

Hiç sanmıyorum ama verdiler mi?
Kargolar kota uygulamasına geçti hocam. Hergün belli miktar kargo yolluyorlar. Sadece QP tarafından bakmamak lazım olaya ama siz yinede bir müşteri temsilcisini arayıp bilgi alın.

Kargolar kota uygulamasına geçti hocam. Hergün belli miktar kargo yolluyorlar. Sadece QP tarafından bakmamak lazım olaya ama siz yinede bir müşteri temsilcisini arayıp bilgi alın.

Müşteri temsilcisiyle falan zamanımı harcamayacağım bugün ya da yarına kadar kargoya verilmezse iptal edeceğim siparişimi. Chat üzerinden ilgili birimlere iletiyorum dedi bir şahıs hiç güvenmiyorum ama göreceğiz. İlk defa böyle bir sorun yaşıyorum e-ticaret üzerinde.

Müşteri temsilcisiyle falan zamanımı harcamayacağım bugün ya da yarına kadar kargoya verilmezse iptal edeceğim siparişimi. Chat üzerinden ilgili birimlere iletiyorum dedi bir şahıs hiç güvenmiyorum ama göreceğiz. İlk defa böyle bir sorun yaşıyorum e-ticaret üzerinde.
Tercih sizin tabikide ama iptal edip farklı bir firmadan alırsanız şu zamanda kargo süreleri hızlı firmalardan alın. Çoğu çok geç gönderiyor.

Zamanınızı müşteri temsilcisine 10 dk ayırarak değil de günlerce bekleyerek harcamak daha kötü bir tercih bence. Ayrıca firmaya mesai saatleri içinde herhangi bir konuda probleminizi bildirdiğinizde geri dönüş sağlıyor. Yine de karar sizin.

Zamanınızı müşteri temsilcisine 10 dk ayırarak değil de günlerce bekleyerek harcamak daha kötü bir tercih bence. Ayrıca firmaya mesai saatleri içinde herhangi bir konuda probleminizi bildirdiğinizde geri dönüş sağlıyor. Yine de karar sizin.

Ben niye firmaya görevini yerine getirmesi gerektiğini telefondan bildirmek zorunda kalıyorum? 2-3 gün önce mail attım umursayan olmadı keşke 3-5 fazla verip Amazon'dan alsaymışım. Cevap için teşekkürler.

Az önce iptal için mail gönderdiğimde ürün arızalı olduğu için kargolanmamış. Yerine yarın kargolanmak şartıyla G102 ve yanında mouse pad teklif ettiler Ben de kabul ettim. G102 ile 10 lira falan fark vardı pad ise bir özür payı olmuş oldu sanırsam.

Az önce iptal için mail gönderdiğimde ürün arızalı olduğu için kargolanmamış. Yerine yarın kargolanmak şartıyla G102 ve yanında mouse pad teklif ettiler Ben de kabul ettim. G102 ile 10 lira falan fark vardı pad ise bir özür payı olmuş oldu sanırsam.
Sanırım bu kadar kızmanızı telafi etmişler. 🙂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı