QP Bilişim güvenilir midir?

Reis pazartesi sipariş vereceğim yani aldım gibisinden söyledim :) tam almadım daha sipariş etmeyi bekliyorum :D vallahi reis SSD sınırlıydı sadece SS'ini koydum 3 tane SSD seçimi vardı en iyisi Kingston Adata'nın kronik sıkıntılı serisi var.

Bence daha iyi sistemler alabilirsin.
Onlar arasından SSD yok seçip başka siteden alabilirsin.

Ekran kartı ısınan bir seri, Ram'ler sorunlu, SSD pek iyi değil, kasanın hava akışı rezalet.
Reis ısınmayan ekran kartı var mı?
Önerdiğin ram var mıdır?
Ve Kasa ?
Bence daha iyi sistemler alabilirsin.
Onlar arasından SSD yok seçip başka siteden alabilirsin.

Nasıl yani bütün sistemi daha iyi toplarım gibisinden mi?
Yoksa SSD'siz sipariş edip SSD mi alayim?

1613170103233.png

Eki Görüntüle 876987

Intel işlemci almak istemiyorum render olayı çok yapacağım çünkü. Yani canlı yayın falan yapıcağımdan.

Intel işlemci almak istemiyorum render olayı çok yapacağım çünkü. Yani canlı yayın falan yapacağımdan.

1613170734398.png

Eki Görüntüle 876994

Peki GameGaraj'dan mı? QP Bilişim'den mi? Sipariş edeyim. Qp bilişimde SSD'yi çıkarınca bunlar aynı para ediyor 20-30 lira fark var?

Peki GameGaraj'dan mı? QP Bilişim'den mi? Sipariş edeyim. Qp bilişimde SSD'yi çıkarınca bunlar aynı para ediyor 20-30 lira fark var?
QP Bilişim'deki sistemin kasası kötü, SSD'yi 870 Evo'ya göre çok geride, anakartı bir tık üst seviye, ekran kartının soğutması daha iyi. Ayrıca Ram'ler daha kaliteli Corsair'e göre. GameGaraj'dan almanızı tavsiye ederim.
QP Bilişim'deki sistemin kasası kötü, SSD'yi 870 Evo'ya göre çok geride, anakartı bir tık üst seviye, ekran kartının soğutması daha iyi. Ayrıca Ram'ler daha kaliteli Corsair'e göre. GameGaraj'dan almanızı tavsiye ederim.
Burada gerçekten dalgınlıkla yazmışım. QP'deki sistemin kasası kötü, SSD'si geride, anakartı alt seviye ve ekran kartının soğutması kötü. GameGaraj'daki daha iyi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı