QP Bilişim güvenilir midir?

Oyuncu Ankara06

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bir oyuncu kasası almayı düşünüyorum ancak en uygunu QP Bilişim'de, siteyi ilk defa duyuyorum bütçem de yüksek olduğu için kazık yemek istemiyorum yardım eder misiniz bu site güvenilir midir?

Merhaba arkadaşlar bir oyuncu kasası almayı düşünüyorum ancak en uygunu QP Bilişim'de, siteyi ilk defa duyuyorum bütçem de yüksek olduğu için kazık yemek istemiyorum yardım eder misiniz bu site güvenilir midir?
Evet, güvenilirdir. Kendim QP Bilişimden kasa ve mouse pad satın aldım. 2 gün içerisinde gelmişti kargom. İstanbul'da oturuyorum

Evet güvenilir ve son derece iyi firma. Kendilerinden alışverişim olmadı ama iyi olduklarını biliyorum. Biraz bakıldıgında kampanya olmadıgı zaman fiyatlar diğer firmalara göre pahalı ama.

Kendilerinden çok alışverişim oldu, iadeler, arızalar da oldu. Sorun çıkartmayan, işini düzgün ve zamanında yapan nadir firmalardandır, güvenilirlerdir.

65K'ya RTX 3080 Tİ pc toplayacağım gelse bozuk vb gelmez demi?
Güven sıkıntınız olmasın. Böyle bir fiyatta bilgisayar alacaksanız kargo geldiğinde kargocu gitmeden gelen kargoyu kontrol edin, sıkıntı olmadığından emin olun. Sonrasında ise kargonuzu açmaya başlamadan önce videoya alın. Bir sıkıntı çıkarsa kargo içeriğinde elinizde videolu kanıt olmuş olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı