QP Bilişim Phanteks sıvı soğutma ve kasa bundle 1880 TL!

Makaleler
115
Yer
İstanbul
Daha fazla  
QP Bilişim'de yeni bir bundle çıkmış, Phanteks'in Glacier sıvı soğutmasının gelmesiyle birlikte böyle bir set yapmışlar.

Ayrı ayrı alındığında en ucuz 2068 TL'ye falan alınıyor, yaklaşık 200 TL'lik bir indirim söz konusu.

1615035478757.png

1615035492548.png

Almayı düşünenler alabilirler.

Fan ve LED şerit ilavesi de yapılabiliyor, isteyenler onları da özelleştirip alabilir.

Bu sıvı soğutmanın fanları, pompası falan nasıl?
F/P değil, pahalı. Kalitelidir muhtemelen, premium sınıfa yönelik bir ürün.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

F/P değil, pahalı. Kalitelidir muhtemelen, premium sınıfa yönelik bir ürün.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Fiyatı zaten ucuz olarak geliyor. Kasa 4 fanlı olsaydı alacaktım. Pompası çok kötü duruyor bana göre.

Fiyatı zaten ucuz olarak geliyor. Kasa 4 fanlı olsaydı alacaktım. Pompası çok kötü duruyor bana göre.
Daha ucuza PF-360 alınabiliyor.

Veya az daha eklersen LF-360 alınabiliyor.

Bundle olarak alınabilir ancak tek başına çok pahalı bir ürün.

Kasa 4 fanlı olsaydı alacaktım.
4 fanlı kasalara taş çıkartacak performans değerleri var merak etme.
@BerkayZ87 hocam bir ara seninle beraber fan sayısının sanıldığı kadar önemli olmadığına yönelik kapsamlı bir kasa önerisi/rehberi falan mı yapsak? :D
Son zamanlarda bir sürü konuda rehber yapmak istiyorum ama tek başıma kaldıramam gibi geliyor. Basit bir RX 550 rehberi bile saatler alıyor, kapsamlı bir kasa ve fan rehberi kim bilir ne kadar zaman alır...
QP Bilişim'de yeni bir bundle çıkmış, Phanteks'in Glacier sıvı soğutmasının gelmesiyle birlikte böyle bir set yapmışlar.

Ayrı ayrı alındığında en ucuz 2068 TL'ye falan alınıyor, yaklaşık 200 TL'lik bir indirim söz konusu.

Eki Görüntüle 909200
Eki Görüntüle 909202

Almayı düşünenler alabilirler.

Fan ve LED şerit ilavesi de yapılabiliyor, isteyenler onları da özelleştirip alabilir.
Benim kasaya ne de güzel giderdi, keşke bir gün şöyle bir hediye paketi içinde masamın üstünde bulsam...

@BerkayZ87 hocam bir ara seninle beraber fan sayısının sanıldığı kadar önemli olmadığına yönelik kapsamlı bir kasa önerisi/rehberi falan mı yapsak? :D
Son zamanlarda bir sürü konuda rehber yapmak istiyorum ama tek başıma kaldıramam gibi geliyor. Basit bir RX 550 rehberi bile saatler alıyor, kapsamlı bir kasa ve fan rehberi kim bilir ne kadar zaman alır...

Benim kasaya ne de güzel giderdi, keşke bir gün şöyle bir hediye paketi içinde masamın üstünde bulsam...
Olur hocam, hallederiz.

Son düzenleme:

Biliyorum hocam siz merak etmeyin. 2 fanlı kasalar görünüş bakımından çok kötü duruyor bana göre. Aslında çok güzel bir kasa biliyorum ama. Düşüneceğim biraz bunu. Kendimiz bile fan alıp takamıyoruz. Takabilsek kesindi.

Yeni konular

Geri
Yukarı