QP Bilişim Phanteks sıvı soğutma ve kasa bundle 1880 TL!

@Yang Mills altyazı istesem :D beynim yandı da.
Geç oldu biraz. Anlamamanızı kendime veriyorum. Kasanın ön tarafına 1 fan takabilsek hem görünüş hem performans anlamında çok iyi olurdu. 2 fan yeterli gelecektir güçlü fanlar diye tahmin ediyorum. XPG Battlecruiser, PF240 alacağım en fazla 200 TL fazla oluyordur. XPG kasa 1000 TL PF240 900 civarı diye hatırlıyorum.

Ağlatmayın beni. Doğru olmadığını söyle.
Doğruymuş. Bir daha gelecek değil mi?
Umarım gelir, güzel bir kasaydı kendisi. Amazon'da stoğu var gözüküyordu ancak satın alanlara para iadesi yapılmış.

Geç oldu biraz. Anlamamanızı kendime veriyorum. Kasanın ön tarafına 1 fan takabilsek hem görünüş hem performans anlamında çok iyi olurdu. 2 fan yeterli gelecektir güçlü fanlar diye tahmin ediyorum. XPG Battlecruiser, PF240 alacağım en fazla 200 TL fazla oluyordur. XPG kasa 1000 TL PF240 900 civarı diye hatırlıyorum.
XPG'ninkine göre çok daha iyi fanlara sahip.
Yani yanlış anlamadıysam önde 3 fan olsa daha güzel gözükürdü mü diyorsun? Görüntü kişisel olmakla beraber evet daha güzel olabilir ancak performansta öyle çok fark olmazdı. O açıdan P360A ve P400A'yı karşılaştırabilirsin. P360A sadece iki fana izin veriyor ama ona göre de daha kapalı devre bir hava akımı oluşuyor kasanın içerisinde, çok dağılmıyor.

XPG'ninkine göre çok daha iyi fanlara sahip.
Yani yanlış anlamadıysam önde 3 fan olsa daha güzel gözükürdü mü diyorsun? Görüntü kişisel olmakla beraber evet daha güzel olabilir ancak performansta öyle çok fark olmazdı. O açıdan P360A ve P400A'yı karşılaştırabilirsin. P360A sadece iki fana izin veriyor ama ona göre de daha kapalı devre bir hava akımı oluşuyor kasanın içerisinde, çok dağılmıyor.
Kasayı tek alabilirim belki. Sıvı soğutma pompasını hiç beğenmedim. Hocam ikna ettiniz beni kasaya için ısındı.
Sizde hiçbir şeyi anlamıyorsunuz yahu(!).

Hocam ikna ettiniz beni kasaya için ısındı.
Reklamı bilirim :D.
Şaka bir yana şu an P360A çok ucuz. P300A bile 600 liraya geliyorken 700 liraya P360A alabiliyorsun. Hem kasa çok daha iyi hem de içinde gelen fanların tanesi 150-200'den satılıyor. Kasa 300-400'e falan gelmiş oluyor yani. Hatta DRGB kontrolcü ve yan şeriti de sayarsan 100 liraya falan geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı