QP Bilişim sipariş tamamlandı ne demek?

D3AGL3

Hectopat
Arkadaşlar QP Bilişim'den aldığım klavyenin sipariş durumu tamamlandı yazıyor fakat elime bir şey ulaşmadı. Daha önce bu siteden alışveriş yapmış biri beni aydınlatabilir mi? Kargom hazırlandı mı yoksa teslim edildi mi tam anlayamadım.

Tamamlandı demek hazırlanmış ve sizin elinize ulaşmayı bekliyor demek.Yani muhtemelen siparişiniz onlara ulaştı,paketlendi ve kargoya çıkacak demek olabilir.(Emin değilim).

Takip kodunu bulamadım.
Eğer sipariş tamamlandı yazıyorsa kargoya verilmiş ve teslim edilmiş demek oluyor. Bir sorun olabilir.
Tamamlandı demek hazırlanmış ve sizin elinize ulaşmayı bekliyor demek.Yani muhtemelen siparişiniz onlara ulaştı,paketlendi ve kargoya çıkacak demek olabilir.(Emin değilim).
Sipariş hazırlanıyor ve kargoya verildi sizin dediğiniz durumlar.

Umarım sizin dediğiniz gibidir çünkü bunu almak için bayağı para biriktirmiştim.
Zaten elinize ulaşmazsa arayın hallederler ya da sorun çıkartırlarsa, CİMER>mahkeme>dava>para iadesi+ürün. İçiniz rahat olsun.
Eğer sipariş tamamlandı yazıyorsa kargoya verilmiş ve teslim edilmiş demek oluyor. Bir sorun olabilir.

Ama müşteriye ulaştığında sipariş teslim edildi yazar tamamlandı yazmaz diye biliyorum hocam.

Emailime Yurtiçi Kargo'dan veya QP Bilişim'den bir sipariş takip no gelmedi sanırım biraz daha sabır etmem gerekiyor.
Zaten elinize ulaşmazsa arayın hallederler ya da sorun çıkartırlarsa, cimer>mahkeme>dava>para iadesi+ürün. İçiniz rahat olsun.

Ama müşteriye ulaştığında sipariş teslim edildi yazar tamamlandı yazmaz diye biliyorum hocam.

Anladım dostum yardımın için teşekkürler.

Geri
Yukarı