QP Gaming XT alınır mı?

Pekmez

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, yakın bir zamanda bilgisayar alacağım, indirim bekliyorum. QP Gaming XT 400 TL civarında bütçemi zorlamama rağmen aşıyor. Fakat kafamda bazı sorular var.
  • Öncelikle fiyatına göre nasıldır ve tavsiye eder misiniz?
  • Bu sistemin artı ve eksileri nelerdir?
  • QP Bilişim Black Friday indirimi yapıyor mu?
  • Forumda araştırmama rağmen kimse bu sistemden bahsetmemiş, nedenini anlamadım. Yeterince iyi değil mi?
  • Maksimum 7000 TL ile aynı kalitede parçalar ile yada daha iyi parçalar ile toplanabilir mi?
Sistem linki;

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem aslında çok iyi ama hem gereksiz pahalı hem de bazı seçimler yanlış. Parçaları ayrı ayrı alarak 500TL daha ucuza daha iyi bir sistem kurulabilir.

Arkadaşlar merhaba, yakın bir zamanda bilgisayar alacağım, indirim bekliyorum. QP Gaming XT 400 TL civarında bütçemi zorlamama rağmen aşıyor. Fakat kafamda bazı sorular var.
  • Öncelikle fiyatına göre nasıldır ve tavsiye eder misiniz?
  • Bu sistemin artı ve eksileri nelerdir?
  • QP Bilişim Black Friday indirimi yapıyor mu?
  • Forumda araştırmama rağmen kimse bu sistemden bahsetmemiş, nedenini anlamadım. Yeterince iyi değil mi?
  • Maksimum 7000 TL ile aynı kalitede parçalar ile ya da daha iyi parçalar ile toplanabilir mi?
Sistem linki;

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Ben olsam Ryzen 5 2600/2600x işlemcili ve RX 5700 ekran kartlı bir sistem toplardım daha uyguna.

Sistem aslında çok iyi ama hem gereksiz pahalı hem de bazı seçimler yanlış. Parçaları ayrı ayrı alarak 500TL daha ucuza daha iyi bir sistem kurulabilir.
Anlayamadım nasıl yani? Hem gereksiz pahalı, hem seçimler yanlış, hem de çok iyi 😁 gerçekten anlamadım. Şaka bir yana hangi seçimler yanlış ve bunun için ne yapılabilir? Bir de 500 TL daha uygun olarak daha iyi bir sistem tavsiyesi verebilirseniz çok sevinirim.
Ben olsam Ryzen 5 2600/2600x işlemcili ve RX 5700 ekran kartlı bir sistem toplardım daha uyguna.
Bütçem Max 7000 TL hocam o yüzden biraz daha iyi bir sistem toplamak istiyorum. Sürekli sistem yükseltmesi yapmak istemiyorum.
Arkadaşlar konu güncel yardımcı olacak yok mu? 😅

Alacaksan bile 11 Kasım ve muhteşem cuma indirimlerini görmeden alma. Oralardan tek tek alsan muhtemelen 1000 TL kar etme ihtimalin var.

Anlayamadım nasıl yani? Hem gereksiz pahalı, hem seçimler yanlış, hem de çok iyi 😁 gerçekten anlamadım. Şaka bir yana hangi seçimler yanlış ve bunun için ne yapılabilir? Birde 500 TL daha uygun olarak daha iyi bir sistem tavsiyesi verebilirseniz çok sevinirim.

Bütçem max 7000 TL hocam o yüzden biraz daha iyi bir sistem toplamak istiyorum. Sürekli sistem yükseltmesi yapmak istemiyorum.
Arkadaşlar konu güncel yardımcı olacak yok mu? 😅
Aynı fiyata bi tık daha iyisi tabii ki toplanır. Ancak QP Gaming XT gayet iyi parçalar ile oluşturulmuş. Sorun yaşatacak herhangi bir bileşen yok neredeyse. Fiyatı normalden biraz pahalı. Ayrı ayrı alırsan 300 - 400 TL civarı kâr edersin. QP Gaming XT'yi alırsan ileride yapılabilecek en iyi upgrade depolamayı arttırmak olur.

11.11 veya Kara Cuma indirimlerini beklersen daha iyisini veya aynısını daha ucuza alma olasılığın var. Tercih senin.

Şöyle bir şey topladım. Şuanlık 7.133 TL ediyor. Eğer indirim kovalarsan faha ucuza da getirebilirsin.

Son düzenleme:
Alacaksan bile 11 Kasım ve muhteşem cuma indirimlerini görmeden alma. Oralardan tek tek alsan muhtemelen 1000 TL kar etme ihtimalin var.
N11 için kupon biriktireyim o zaman, teşekkürler hocam.
Aynı fiyata bir tık daha iyisi tabii ki toplanır. Ancak QP Gaming XT gayet iyi parçalar ile oluşturulmuş. Sorun yaşatacak herhangi bir bileşen yok neredeyse. Fiyatı normalden biraz pahalı. Ayrı ayrı alırsan 300 - 400 TL civarı kâr edersin. QP Gaming XT'yi alırsan ileride yapılabilecek en iyi upgrade depolamayı arttırmak olur.

11.11 veya Kara Cuma indirimlerini beklersen daha iyisini veya aynısını daha ucuza alma olasılığın var. Tercih senin.

Şöyle bir şey topladım. Şu anlık 7.133 TL ediyor. Eğer indirim kovalarsan faha ucuza da getirebilirsin.

Hocam o ekran kartı MSI kadar iyi midir? Bir de M.2 SSD kullanmak daha mantıklı değil mi?
AMD RYZEN 5 3600 İşlemci Sıfır » Sayfa 1 - 1 ben bu arkadaştan aldım 1190 TL tavsiye ederim garantili kutulu sıfır ürün satıyor.

Yine RX 5700 XT Sapphire Pulse var elinde sıfır garantili kutulu 2850 TL :)
Fiyatlar fena değilmiş fakat fatura kesiyor mu? Herhangi bir sorunda fatura olmadan garanti kapsamına girecek mi?

Asda

N11 için kupon biriktireyim o zaman, teşekkürler hocam.

Hocam o ekran kartı MSI kadar iyi midir? Bir de M.2 SSD kullanmak daha mantıklı değil mi?

Fiyatlar fena değilmiş fakat fatura kesiyor mu? Herhangi bir sorunda fatura olmadan garanti kapsamına girecek mi?
E fatura iletti bana. Ama onun adına kesili faturalar tabii. Garanti kısmında sıkıntı yok dediğim gibi ben memnun kaldım 2-3 ürün aldım. Fiyatlar çok iyi ve satıcının 300 referansı var güven konusunda sıkıntısı yok herkes memnun araştırın derim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı