QPbilisim'den aldığım ürün 2.El çıktı

• Konuyu başlatan F1F2F3
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 0
  • Görüntüleme 449
F

F1F2F3

Ziyaretçi
Merhaba. Dün Phanteks PH-TC14PE işlemci soğutucusu sipariş ettim.
Sipariş etmeden öncede mail ile sordum. İade ürün mü kullanılmış mı vs diye. Mail ektedir.

Ürün 2 saat önce geldi.
1-Kutusunda güvenlik bandı yoktu.
2-Açtığımda fanlar üzerinde takılıydı.
Bu bölümü açayım; internetten seyrederseniz kutu açılışlarını fanlar ayrı kutularda gelir. İşlemcini sogutucusunun üzerine takılı olmaz.
3-Macun kullanılmıştı.
4-Soğutucunun güvenlik bandı açılmamış görünüyordu fakat işlemciye macun sürdükten sonra güvenlik bandını çıkarttığımda kirli bölümler gördüm.
Yani sogutucunun güvenlik bandı gayet güzel bir şekilde yeniden yapıştırılmış gizlenmiştir.
5-İşlemci soğutcusu siyah renkte oldugu için ufak tefek çizikler var. Fanların takıldığı yerde. Yani boyada yıpranma var.

Sonuç olarak 2. el bir ürün aldım.

Unutmadan şunu da belirtiyeyim aradım irtibat numaralarından. Ürünün 2.el olduğunu ve yukarıdaki şikayetleri ilettim.

-Ürünlerin böyle geldiğini söyledi cevaplayan kişi. Ayrıca konuşurken dedi ki hemen bende bir tane açayım. Konuşmanın 1. dakikası dolmadan. Sanki elinin altında duruyordu ürünler. (Belki öyle ama bana inandırıcı gelmedi.)
Ben de açayım demesinden 15sn sonrasında "aynen fanlar takılı" dedi!

Neyse özet olarak acil ihtiyacım olduğu için ürünü iade etmedim.

Uyarması benden QPbilişimden ürün alırken dikkat ediniz.

Dosya Ekleri

• Screenshot_10.jpg
    Screenshot_10.jpg
    62,8 KB · Görüntüleme: 119
  • Screenshot_11.jpg
    Screenshot_11.jpg
    70,1 KB · Görüntüleme: 116
Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı