Quad 8200 HD sistemin işlemcisini yükseltme önerisi

Adnan m&b

Centipat
Fiyatların düşeceğini zannetmiyorum. Bence artık bu fiyatlara alışmalıyız.

Bir şey soracağım. Benim Quad 8200 HD ve 6850 var, GTA V, Valorant ve CS'de FPS biraz düşük veriyor. Nedeni işlemci galiba. Başka PC'de 2 katı almıştım. İşlemci yükseltme tavsiyen var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir şey soracağım. Benim Quad 8200 HD ve 6850 var, GTA V, Valorant ve CS'de FPS biraz düşük veriyor. Nedeni işlemci galiba. Başka PC'de 2 katı almıştım. İşlemci yükseltme tavsiyen var mıdır?
Bütçeye göre değişir ama Valorant'ta bu aralar çok fazla hata var. Oyunun optimizasyonu sorunlu Haziran ayının başında gelen hard-fix ile bunlara çözüm getirelecek. Onu beklemenizi öneririm eğer FPS sorunu çözülmezse işlemci tavsiyesi konusu açarsınız.

Bütçeye göre değişir ama Valorant'ta bu aralar çok fazla hata var. Oyunun optimizasyonu sorunlu haziran ayının başında gelen hard-fix ile bunlara çözüm getirelecek. Onu beklemenizi öneririm eğer FPS sorunu çözülmezse işlemci tavsiyesi konusu açarsınız.

CS'de 120 - FPS 70 arası verıyor ama Valorant ve GTA sıkıntı. Bunlar işlemci istiyor galiba. The Forest çok iyi FPS alıyorum çünkü GTA 5 30 zor alıyor. i5 PC de denediğim zaman 75 alıyordum.
Bütçeye göre değişir ama Valorant'ta bu aralar çok fazla hata var. Oyunun optimizasyonu sorunlu haziran ayının başında gelen hard-fix ile bunlara çözüm getirelecek. Onu beklemenizi öneririm eğer FPS sorunu çözülmezse işlemci tavsiyesi konusu açarsınız.

Bir de işlemci elimde kalır. Yani ne yapmam gerek? Bilgisayarcıdan aldım nasıl olacak? 120 TL vermiştim o işlemci ne olacak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakart nedir? Modlanmaya uygunsa, Xeon E5450 güzel bir çözüm. İşlemciyi de ikinci el olarak satabilirsiniz. İkinci elde fiyatina göre alıcı çıkacaktır.

Geri
Yukarı