Quad Core 2 Q9650 için ekran kartı önerisi

capsule.jp

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar iyi forumlar! Şu anki işlemcim Intel Quad Core 2 Q9650 ve ekran kartim R7 265 ekran kartimi degiştirmek istiyorum. Hangi ekran kartini entegre etmeliyim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar iyi forumlar! Şu anki işlemcim Intel Quad Core 2 Q9650 ve ekran kartim R7 265 ekran kartimi degiştirmek istiyorum. Hangi ekran kartini entegre etmeliyim. Şimdiden teşekkürler.
Daha fazlasını takarsanız darboğaz yapacak ve neredeyse aynı performansı alacaksınız. İşlemciniz güçsüz.

AMD tarafını bilmiyorum ama NVIDIA tarafında güç kaynağınıza güveniyorsanız GTX 1050, çok güçlü bir güç kaynağı değilse GT 1030 deneyebilirsiniz.

Darboğaz biraz da hangi oyunları oynadığına bağlı.
MSI Afterburner ile test yapıp oynadığın oyunlarda işlemci ve ekran kartı kullanım yüzdelerini inceleyip hangi parçanın hangisine darboğaz yaptığını gözlemleyebilirsin.

Herkese iyi günler. Size bir soru sormak istiyorum:
Benim kasamda Core 2 Quad Q9650 İşlemci var ve bu sisteme rx470 ekran kartı taksam darboğaz olur mu? Yardımcı olabilirseniz sevinirim...

Sistem Özellikleri:
Anakart: H-IG41-uATX
Ram: 4 GB DDR3 Kingston PC-10600 (1333 MHz)
Ekran kartı: Nvidia GeForce G210
HDD: Western Digital 320 GB
SSD: HI-LEVEL 128 GB
PSU: Akasa Viper 600W 80+ Bronze

Yeni konular

Geri
Yukarı