Quad Core Q8400 Windows 10 destekler mi?

Maalesef büyük ihtimalle o yüzden. Paranız varsa A101, BİM gibi yerlerden işinizi görecek bir USB bellek alabilirsiniz.

Hocam garip ama BIOS güncelledim ve şu an Windows yükleniyor.

Bu arada sizce 8.1 mi 10 mu daha iyi olur Q8400 GT430 ve 4 GB RAM sistemime 4 GB RAM Windows 7'de yetiyordu GTA 5 falan takılmıyordu ama 8.1 ve 10 daha çok RAM yiyor diye biliyorum şimdi ben 8.1 ya da 10 yapsam GTA 5 kasar mı ve hangisini önerirsiniz?

Eğer sonradan müdahale etmezsen boşta 2 GB dolu RAM'in hayırlı olsun Windows 10'da.

Şu an Windows 10 dayım ve tek yaptığım Defender'i kapatmak boşta 1.2 GB RAM yiyor düşündüğümden daha az ama Windows 7 900 MB falan yiyordu.

Şu an Windows 10 dayım ve tek yaptığım Defender'i kapatmak boşta 1.2 GB RAM yiyor düşündüğümden daha az ama Windows 7 900 MB falan yiyordu.
Bende defender açık ve hızlandırma rehberi uygulamıştım, anca 1.2 civarına düşmüştü. Çöp uygulamaları temizlersen biraz daha düşebilir. 2 sene önce kullanmıştım.

Bende Defender açık ve hızlandırma rehberi uygulamıştım, anca 1.2 civarına düşmüştü. Çöp uygulamaları temizlersen biraz daha düşebilir. 2 sene önce kullanmıştım.

Şu an uygulamaları yüklüyorum sonradan kapatırım.

Geri
Yukarı