Çözüldü Quake 4'te MangoHud çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Diğer oyunlarda çalışırken onda çalışmaması garip. Lutris yüklüyse bir de onunla denesene.
Oyunu doğal görünsün diye 4:3 en boy oranında ve 1280x1024 çözünürlükte açıyordum. 16:9 en boy oranı ve 1920x1080 çözünürlüğe alınca Steam'de MangoHud göründü. PC'ye format atmadan önce Lutris'te 4:3 en boy da 1280x1024'te mangohud görünüyordu oysa ki...

Evet Lutris'te de denedim. PC'ye format atmadan önce Lutris'te istediğim en boy oranında sıkıntısız çalışıyordu, Steam'de oyunu açınca ise mangohud görünmüyordu hiçbir şekilde.

Şimdi ise Steam'de görünürken Lutriste hiçbir şekilde görünmüyor.
MangoHud paketleri tam olarak indirildi mi?
MangoHud'ı şöyle kuruyorum; sitesinden indiriyorum, tar.gz içinden çıkartıyorum, onun içinde ''mangohud-setup.sh'' adında bir yükleme şeyi bulunuyor. Onun bulunduğu klasörde terminal açıp ./mangohud-setup.sh install yazıp yüklüyorum. Yanlış mı yüklüyorum acaba?

NFS Pro Street'de mangohud çalışıyor. CS:GO ve Star Wars Battlefront'ta da çalışıyor.

MangoHud'ı şöyle kuruyorum; sitesinden indiriyorum, tar. Gz içinden çıkartıyorum, onun içinde "MangoHud-setup. Sh" adında bir yükleme şeyi bulunuyor. Onun bulunduğu klasörde terminal açıp ./mangohud-setup.sh install yazıp yüklüyorum. Yanlış mı yüklüyorum acaba?

NFS Pro Street'de MangoHud çalışıyor. CS:GO ve Star Wars: Battlefront'ta da çalışıyor.

Diğer oyunlarda çalışırken onda çalışmaması garip. Lutris yüklüyse bir de onunla denesene.

Oyunu doğal görünsün diye 4:3 en boy oranında ve 1280x1024 çözünürlükte açıyordum. 16:9 en boy oranı ve 1920x1080 çözünürlüğe alınca Steam'de MangoHud göründü. PC'ye format atmadan önce Lutris'te 4:3 en boy da 1280x1024'te mangohud görünüyordu oysa ki...

Evet Lutris'te de denedim. PC'ye format atmadan önce Lutris'te istediğim en boy oranında sıkıntısız çalışıyordu, Steam'de oyunu açınca ise mangohud görünmüyordu hiçbir şekilde.

Şimdi ise Steam'de görünürken Lutriste hiçbir şekilde görünmüyor.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı