Quantum Break 2 çıkacak mı?

UBerk

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
8
Spoiler mevcuttur. Oyunu bitirmeyenlerin okuması tavsiye edilmez.

Oyunun sonunda aslında Hatch ve diğerlerinin amacının, Paul Serene'i yok etmek olduğu ortaya çıkmıştı. Biliyorsunuz ki Beth öldü. Son sahnelerden birinde ise Jack, Beth'e "Senin için döneceğim." dedi. Oyun ise iki seçim arasında bitti. Hatch bize beraber çalışma teklif etti, kabul etmek veya reddetmek için iki seçenek geldi. Seçim hakkı verilmeden oyun bitti. Ben açıkçası 2. oyun bekliyorum. Bence Jack, Beth için geri gidecek ve işler tekrar karışacak. Sizin fikirlerinizi de merak ediyorum. Sizce 2. oyun çıkar mı?

Son düzenleme:
4 sene olmuş, taze gibi. Yarıda da kesilmiş. Bence çıkabilir. Normalde ortalama bir oyun, kaliteli bir iş ile mekanikleri vesaire de geliştirip gayet güzel bir oyun yapabilirler bence. Bekleyelim, görelim.

Control'den sonra bu oyunu geliştiriyor olabilirler. Umutluyum açıkçası, eksikleri ortada zaten. Onları düzeltip 2. oyunu çıkarırlarsa çok güzel olur. Bu sondan da çıkacağını anlıyoruz zaten. Umarım E3 2021'de gösterirler.

Firma genelde ikinci oyunu çıkarma taraftarı değil gibi. Alan Wake geldi, 2. oyun söylentide kaldı, Quantum Break hakeza aynı şekilde. Control zaten yeni çıktı sayılır. Max Payne sayılmaz ama o eski oyun ahah.

Geri
Yukarı