Quest 2'ye miyop için lens takma

Uzaylı Hüseyin

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da söylediğim gibi Quest 2 VR gözlüğüme gözlük camı takmak istiyorum çünkü miyopum var.

Aşağıdaki ürünü alacağım:

Bu ürün gözlük camı olmadan sadece çerçeveyle geliyor. Bende zaten gözlük camı var. Gözlük camını versem gözlükçüler camı o çerçeveye takabilir mi? Pek bilmiyorum bu işleri o yüzden sormak istedim.

Bende de aynısı var. Evet takarlar alabilirsiniz bundan sorun olmaz.

Tamamdır o zaman teşekkürler.

Bende de miyop var ama ekranı gözümün içine kadar girmiş bir cihazda görme sorunu yaşamıyorum. Neden lens taktırıyorsunuz?

VR gözlüğü takınca aşırı bulanık görüyorum göz numaramdan kaynaklanıyor olabilir. Sizin göz numaranız belki daha düşük olduğu için pek bir sorun yaşamıyor olabilirsiniz.

Tamamdır o zaman teşekkürler.

VR gözlüğü takınca aşırı bulanık görüyorum göz numaramdan kaynaklanıyor olabilir. Sizin göz numaranız belki daha düşük olduğu için pek bir sorun yaşamıyor olabilirsiniz.
Almadan önce gözlüğün başınıza tam oturduğunu veya işte aşağı yukarı sağa sola yapıp elinizle bulanık görmeyeceğiniz bir noktaya getirmeye çalışın pozisyoununu belki bundan kaynaklanıyordur bulanıklık

Almadan önce gözlüğün başınıza tam oturduğunu veya işte aşağı yukarı sağa sola yapıp elinizle bulanık görmeyeceğiniz bir noktaya getirmeye çalışın pozisyoununu belki bundan kaynaklanıyordur bulanıklık.

Gözlükle takmayı denedim ve her şey net gözüktü ama lens çizilir diye çok gözlükle oynamak istemiyorum yani sorun benim gözlerde %100.

Yeni konular

Geri
Yukarı