Steam oyunlarını Oculus Quest 2'ye atma

ferhat012

Centipat
Daha fazla  
Eşyalar yüzünden odamda sanal gerçeklik oyunları oynamak için yeterli alan yok. O yüzden salonda oyun oynamak istiyorum fakat kabloyla bağlanmazsam internet hızımdan dolayı kötü bir oyun deneyimi yaşıyorum. Steam'den aldığım oyunları Oculus Quest 2 gözlüğüne yükleyip oyun oynayabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eşyalar yüzünden odamda sanal gerçeklik oyunları oynamak için yeterli alan yok. O yüzden salonda oyun oynamak istiyorum fakat kabloyla bağlanmazsam internet hızımdan dolayı kötü bir oyun deneyimi yaşıyorum. Steam'den aldığım oyunları Oculus Quest 2 gözlüğüne yükleyip oyun oynayabilir miyim?

Maalesef, yükleyemezsiniz. PCVR oyunlarına sadece kablo ile erişim sağlayabiliyorsunuz kablo yerine Air Link kullanabilirsiniz fakat bunun için de modeminizin 5GHz desteği olması gerekiyor düzgün bir kalite için.

Yani bir oyuna 30 dolar vermem gerekecek. 🙁

Eğer Steam'deki oyunların Quest veya başka standalone platformundaki VR cihazlarında da satışı varsa o zaman yükleyebilirsin. Sorduğun soruyu şey gibi düşün bilgisayar oyunlarını androite yükleyebilir miyim? Eğer androit versiyonu varsa yükleyebilirsin. Para vermeden yapabilirsin bunun için uygulama var fakat malum yöntemlere giriyor bu sefer.

Geri
Yukarı