Qukitel C21 vs. Infinix Hot 10 Play vs. General Mobile GM21

300974

Hectopat
Qukitel C21, Infinix Hot 10 Play, General Mobile GM21 New Edition arasında kaldım. Epey'den karşılaştırılmasını aşağıya koyacağım fikrinizi almak isterim. Şunu da söylemek istiyorum bana Infinix Hot 10 Play telefon iyi gibi geliyor fakat Türkçe inceleme videosu bulamadım, sitelerde de yorumları tek tük. Önerinizi genel hız, performansa ve ses kalitesine göre yaparsanız sevinirim.

Son düzenleme:
Oukitel daha mantıklı duruyor. Bunlar olmak zorunda değilse bütçe belirterek konu aç bence daha iyileri bulunabilir gibi geldi bana.

Hocam tavsiyem oukitel, bu arada sorularınız varsa cevaplayabilirim kullandığım yaklaşık 1 sene oldu.

1 sene içerisinde telefonda yavaşlamalar meydana geldi mi? Bataryası hala ilk günkü gibi mi? Oyun oynamadan günlük kullanımda kaç saat şarjı gidiyor? Arayüzde, uygulamalarda vs. yeterince akıcı mı? Müzik dinleyen biriyim ses kalitesi nasıl? Isınma problemleri var mı? Cevaplarsanız sevinirim :D

evet öncelikle yavaşlama diğer kullandığım telefonlara kıyasla yok denecek kadar az oldu neredeyse hiç yavaşlama olmadı diyebilirim. Batarya ilk günkü gibi benimde çok garibime gidiyor bu durum muhtemelen bir seneye ekran kullanımı düşmeye başlar. Ben çoğunlukla coc, cr, asphalt, boom beach gibi oyunlar oynuyorum ve ekran kullanımı oyun oynamadan ortalama 6 saati rahat bulursunuz hatta daha fazlasını da. Cihaz gayet akıcı ama arayüz yok denecek gibi bir şey gayet basit ve çok hızlı, bu yüzden de pilin çabuk bitmesini engelliyor. Kendi hoparlörü çok yüksek ve kaliteli, kulaklık için de gayet iyi. Isınması ise son parlaklıkta kullanırsanız bu yaz günlerinde ısınıyor o yüzden ekranı zaten parlak olduğu için ben de %50 civarında kullanıyorum. Son olarak şunu belirtmek isterim çoğu arkadaşım general, redmi note serisi kullanırken çok ucuz olduğu için bunu almıştım gayette memnunum bundan sonra oukitel'in diğer modellerine geçerim muhtemelen hatta kardeşime de aynı telefonu aldım bu ay içinde.

Ayrıca hocam teknoloji işi şans işidir, cihazım diğer markaların telefonları gibi boştayken neredeyse hiç şarj harcamıyor ama kardeşime aldığım cihaz bir gecede ortalama %6 şarj harcıyor.

evet öncelikle yavaşlama diğer kullandığım telefonlara kıyasla yok denecek kadar az oldu neredeyse hiç yavaşlama olmadı diyebilirim. Batarya ilk günkü gibi benimde çok garibime gidiyor bu durum muhtemelen bir seneye ekran kullanımı düşmeye başlar. Ben çoğunlukla coc, cr, asphalt, boom beach gibi oyunlar oynuyorum ve ekran kullanımı oyun oynamadan ortalama 6 saati rahat bulursunuz hatta daha fazlasını da. Cihaz gayet akıcı ama arayüz yok denecek gibi bir şey gayet basit ve çok hızlı, bu yüzden de pilin çabuk bitmesini engelliyor. Kendi hoparlörü çok yüksek ve kaliteli, kulaklık için de gayet iyi. Isınması ise son parlaklıkta kullanırsanız bu yaz günlerinde ısınıyor o yüzden ekranı zaten parlak olduğu için ben de %50 civarında kullanıyorum. Son olarak şunu belirtmek isterim çoğu arkadaşım general, redmi note serisi kullanırken çok ucuz olduğu için bunu almıştım gayette memnunum bundan sonra oukitel'in diğer modellerine geçerim muhtemelen hatta kardeşime de aynı telefonu aldım bu ay içinde.

Ayrıca hocam teknoloji işi şans işidir, cihazım diğer markaların telefonları gibi boştayken neredeyse hiç şarj harcamıyor ama kardeşime aldığım cihaz bir gecede ortalama %6 şarj harcıyor.
Çok teşekkür ederim mesajınız için.

Sıfır aldığım Oukitel C21 telefon sorunu çıktı 2. gün. Teşekkürler evren.

Çok teşekkür ederim mesajınız için.

Sıfır aldığım Oukitel C21 telefon sorunu çıktı 2. gün. Teşekkürler evren.
Ah, arkadaşlar sorun yokmuş telefonu tavsiye ediyorum herkese.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı