R25 fiyatları bir gün düzelir mi?

O fiyatlara sifirKawasaki, Suzuki, KTM var be, 1-2 yasinda Hondalar var, tarz odakli motorlar var. Çinli motorlari sevmesem de 1-2 kullanilip satilir yani hic degilse. R25 oyle ahim sahim bi motor degil noluyoz ya..

Türkiye'nin gelmiş geçmiş en abartı motoru. Bu fiyatta olmasının en büyük sebebi hayatında motorun m sine binmemiş kızların bu motora dibinin düşmesi haliyle gençler de bunu bildiği için %90 ı sırf kız düşürme yada kız ortamları pahasına R25 alıyor yada almak istiyor.

Şimdi biri kalkıp ne alaka diyecek de çok alaka kardeşim. Malum sitelerde 250-270 bin liraya satılmaya başlanmış, o paraya MT07 alıyorsun hiç düşündünüz mü bu paraya nasıl 250cc motor olur? kim alır? diye, alıyorlar işte yukarıda da dediğim gibi sırf karı kız ortamları için bu paralara bu motorun peşinden koştukları için bu fiyatlara çıkıyor. Piyasada 50 tane motor var ama 500 tane taliplisi var hadi şimdi bu motoru hak ettiği fiyata al alabiliyorsan. İşte bu kadar abartı taliplinin açıklaması da yukarıda, neden diğer motorlara değil de sadece R25 e bu kadar yoğun ilgi var anlamak zor değil hatta instagram da sayfanın birinde 1,5 sene ybr150 kullandım tek bir kız ne istek attı ne mesaj attı, ne zaman R25 aldım instagram dan kızlar yazmaya başladı artçı lazım mı, motorun çok güzelmiş, bir tur versene eheh diye...

Bu arada yazdıklarıma inanmayan azıcık instagram motor sayfalarında gezip yorumlarda kızların bile ''R25 deler aga'' yorumlarını görebilir. Babası tofaş a biniyor, kızı R25 deler aga diyor...

Son düzenleme:
Türkiye'nin gelmiş geçmiş en abartı motoru. Bu fiyatta olmasının en büyük sebebi hayatında motorun msine binmemiş kızların bu motora dibinin düşmesi haliyle gençler de bunu bildiği için %90'ı sırf kız düşürme ya da kız ortamları pahasına R25 alıyor ya da almak istiyor.

Şimdi biri kalkıp ne alaka diyecek de çok alaka kardeşim. Malum sitelerde 250-270 bin liraya satılmaya başlanmış, o paraya MT07 alıyorsun hiç düşündünüz mü bu paraya nasıl 250CC motor olur? Kim alır? Diye, alıyorlar işte yukarıda da dediğim gibi sırf karı kız ortamları için bu paralara bu motorun peşinden koştukları için bu fiyatlara çıkıyor. Piyasada 50 tane motor var ama 500 tane taliplisi var hadi şimdi bu motoru hak ettiği fiyata al alabiliyorsan. İşte bu kadar abartı taliplinin açıklaması da yukarıda, neden diğer motorlara değil de sadece R25'e bu kadar yoğun ilgi var anlamak zor değil hatta Instagram da sayfanın birinde 1,5 sene YBR150 kullandım tek bir kız ne istek attı ne mesaj attı, ne zaman R25 aldım Instagram'dan kızlar yazmaya başladı artçı lazım mı, motorun çok güzelmiş, bir tur versene eheh diye...

Bu arada yazdıklarıma inanmayan azıcık Instagram motor sayfalarında gezip yorumlarda kızların bile "R25 deler aga" yorumlarını görebilir. Babası Tofaş'a biniyor, kızı R25 deler aga diyor...

Hocam ben şehir içinde kullanacağım için 250 300 CC arası istiyorum doğru bir karar değil mi?

Hocam ben şehir içinde kullanacağım için 250 300 CC arası istiyorum doğru bir karar değil mi?
Sadece şehir içiyse yanlış motor bence, şahsen çift silindir 250cc motor almazdım yakıt tüketimi dur kalk derken ölüsü 5 lt yi bulur. R25 yerine RS200 yada SR250 öneririm yakıt tüketimleri daha kabul edilebilir seviyede ortalama 3 lt civarı.

Yeni konular

Geri
Yukarı